Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali Belediye Çalışanları İle Bayramlaştı

Giriş Tarihi: 15.7.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali Belediye Çalışanları İle Bayramlaştı
Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, mesai arkadaşları ile bir araya gelerek Ramazan Bayramlarını kutladı.
Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, belediye ana binası ve ana bina dışında olan müdürlükler ile birimlerde görev yapan belediye çalışanlarını görev yerlerinde ziyaret ederek Ramazan Bayramlarını kutladı. Ramazan Bayramı’nın birlik, beraberlik ve hoşgörü duygularının pekiştiği manevi zamanlardan biri olduğunu söyleyen Edebali, “Ramazan ayını, Yıldırım’da adına yakışır bir şekilde idrak ettik. Ramazan ruhunu ilçemizde hemşerilerimizle birlikte yaşadık.
Bayramlar, toplumsal değerleri ve dayanışma duygularını ayakta tutan önemli zamanlardan birisidir. Dini bayramlar önemli zaman dilimlerinden bir tanesidir. Birlik ve beraberliğin vücut bulmuş halidir. Bayramlaşma sayesinde şehir hayatının telaşında zaman ayıramadığımız yakınlarımızı ziyaret etme imkanı buluyoruz. Bizler de Yıldırım Belediyesi olarak bugün burada her zaman birlikte olamadığımız, görüşemediğimiz mesai arkadaşlarımızla bir araya gelerek bayramlaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm İslam aleminin bayramını kutluyorum” dedi.
Yıldırım olarak 700 bini aşkın nüfusuyla büyük bir aile olduklarını söyleyen Edebali, "Yıldırımlılar daha yaşanabilir bir ilçede hayatlarını sürdürmelidir. Bizler de Yıldırım Belediye kadroları olarak gecemizi gündüzümüzü vatandaşlarımızın daha iyi yaşamaları için çalışarak geçiriyoruz. Belediye olarak beklentileri karşılayacak, iz bırakacak hizmetlere imza attık ve bundan sonraki süreçte de önemli hizmetleri Yıldırımlılara sunmaya devam edeceğiz. Unutmayalım ki; biz mutlu olursak Yıldırımlılar mutlu olur, Yıldırım mutlu olursa mutlu olur” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali Belediye Çalışanları İle Bayramlaştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN