Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’lı Gençlere Seminer

Giriş Tarihi: 20.3.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 16:27
Çankırı’lı Gençlere Seminer
Karatekin Üniversitesi Öğrenci Konseyi ve Nima Grup işbirliğiyle organize edilen seminerde, girişimcilik, liderlik yönetimi, takım çalışması ve motivasyon gibi birçok önemli konuda bilgi verildi.
Çankırı Karatekin Üniversitesi Uluyazı Kampüsü Rektörlük Konferans Salonunda 19-20 Mart 2015 tarihleri arasında yapılan Uluslararası Alanda Geçerli Sertifikalı Eğitim veren Nima Grup yetkilileri, profesyonel ISO ve kişisel gelişim alanında ilk adımları sağlamayı amaçlayan katılımcılara iki gün süren bir eğitim verdiler.
Eğitim Seminerinin açılışına katılan ve bir konuşma yapan Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Rıza Gürbüz, Üniversitelerin öğrencileri akademik alanda yetiştirme görevlerinin yanında kişisel gelişimlerini geliştirme ve katkı sağlama gibi görevleri olduğunu ve bu anlamda Öğrenci Konseyi tarafından organize edilen bu seminere önem verdiklerini ve katılımcılara katkı sağlayacağına inandığını söyledi.
Çankırı Karatekin Üniversitesi Öğrenci Konseyi başkanı Adnan Taha Tuğrul’da Öğrenci Konseyi olarak arkadaşlarının eğitim sonrası hayatlarında büyük kolaylık ve yol gösterici olacak bu eğitimlerin önemli olduğunu ve bu tür etkinlik ve sosyal içerikli projelerinin devam edeceğini kaydetti.
Eğitimin ilk gününde Uluslararası Vizyon Gençlik Derneği Genel Başkanı Rahim Türk, kişisel gelişim ve liderlik üzerine sunumlarını paylaştı.
Eğitimin ikinci gününde de Uluslararası Vizyon Gençlik Derneği Avrupa Başkanı Şükran İnce “Kaliteli Yönetim Sistemi” hakkında katılımcılara açıklamalarda ve bilgilendirmelerde bulundu.
Program sonunda eğitime katılan katılımcılara 7 farklı sertifika ve eğitim CD’si hediye edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çankırı’lı Gençlere Seminer
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN