Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bursalı İşadamları Yatırım İçin Sungurlu’ya Geldi

Giriş Tarihi: 9.3.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Bursalı İşadamları Yatırım İçin Sungurlu’ya Geldi
m’un Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in Bursa ziyaretleri meyvelerini vermeye başladı. Bursa’dan gelen işadamlarından oluşan heyet Sungurlu OSB’de incelemelerde bulundu.
Bursa’dan gelen heyeti Sungurlu Kaymakamı Osman Beyazyıldız, Belediye Başkanı Abdulakadir Şahiner, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Alaattin Akel karşıladı.
Bursalı işadamlarıyla birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “OSB’miz 1 milyon metrekarelik bir alan üzerine kurulu. 84 parselden oluşan OSB’de şuan faaliyette bulunan 3 işletme var. Bunlardan biri gıda sektörün, biri metal sektöründe ve diğeri de mobilya sektöründe faaliyet gösteren önemli firmalar. Sizleri de OSB’mizde yatırım yapmasını arzu ederiz” diye konuştu.
Sungurlu OSB’den Türkiye’nin her bölgesine kolayca ulaşımın olduğunu belirten Şahiner, “Tekrar söylüyorum, sizleri OSB’mizde görmek isteriz. Bilmenizi isterim ki belediye olarak biz sizlerin emrindeyiz. Ulaşım konusunda Türkiye’nin her bölgesine rahatça ulaşım olan bir bölge burası. Sizlere OSB hakkında bilgi vermek ve sizlerle bir araya gelmekten mutluluk duydum” dedi.
Olumlu geçen görüşmeler sonucunda yatırım için Sungurlu OSB’ye gelen işadamları yatırım yapmak için çalışmalara başlayabileceklerini kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bursalı İşadamları Yatırım İçin Sungurlu’ya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN