Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Genç Girişimcilerden Huzurevi’ne Ziyaret

Giriş Tarihi: 28.3.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 28.3.2015 20:11
Genç Girişimcilerden Huzurevi’ne Ziyaret
m Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu, anlamlı bir etkinliğe imza attılar.
‘Ben Genç Girişimciyim’ Projesi kapsamında üniversite öğrencilerine yönelik uygulamalı girişimcilik eğitimi düzenleyen Genç Girişimciler Kurulu, eğitimlerin tamamlanmasının ardından Yaşlılar Haftası nedeniyle Atıl Uzelgün ve Ahmet Akdağ Huzurevi’ne ziyaret düzenlediler. Üniversite öğrencilerinin de katılımıyla gerçekleştirilen ziyarette huzurevi sakinlerine çiçek ve çeşitli hediyeler verdiler.
TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Elvan Can Çabuk, bugünün sosyal hayatını, iş hayatını yönlendiren, işyerlerini, şehirleri, ülkeleri yöneten yetişkinlerin yarının yaşlıları olduğunu hatırlatarak, “Dolayısıyla, geçmişte sarf ettikleri emekle bugünümüzü şekillendiren yaşlılarımız, her türlü saygıyı, ilgiyi hak etmektedir” dedi.
Türk örf ve adetlerinde yaşlıların önemli bir yerinin, hatta kutsiyetinin olduğunu ifade eden Çabuk, bu nedenle gençlerle birlikte huzurevini ziyaret edip, burada ikamet eden yaşlıların gönüllerini almaya çalıştıklarını aktardı.
Çabuk, huzurevi sakinleri başta olmak üzere bütün yaşlılara huzurlu bir yaşam temennisinde bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Genç Girişimcilerden Huzurevi’ne Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN