Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Partili Adaylar Gazetecilerle Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 21.4.2015 17:28 Güncelleme Tarihi: 22.4.2015 09:33
AK Partili Adaylar Gazetecilerle Bir Araya Geldi
AK Parti m milletvekili adayları gazetecilerle bir araya geldi.
Anitta Otelde düzenlenen toplantıya AK Parti Çorum milletvekilleri Salim Uslu, Cahit Bağcı, Murat Yıldırım, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, AK Parti Çorum İl Başkanı Rumi Bekiroğlu, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yaşar Anaç, milletvekili adayları Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt ve Ahmet Sami Ceylan, ilçe başkanları ve belediye başkanları katıldı.
AK Parti Çorum milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, AK Parti’ye istikamet verecek tek iradenin millet olduğunu söyledi. Bir kısım çevrelerin siyaseti bilek güreşi gibi gördüğünü ancak bunun doğru bir yaklaşım olmadığını dile getiren milletvekili Salim Uslu, siyasetin erdemliler hareketi olduğunu, kendilerinin bu şekilde gördüklerini ifade etti.
Geçmişte demiryolunun Çorum için bir hayal olduğunu hatırlatan Uslu, yatırım programına alınan demiryolu projesinin 5.5 milyar TL’ye mal olacağını belirtti. AK Parti’nin icraatlarından tanıtım yapmaya fırsat bulamadığını belirten Uslu, yapılan yatırımların açılışlarını yapacaklarını açıkladı.
Türkiye’nin bir güç haline geldiğini anlatan Uslu, “Yeni yatırımlar ve devam eden yatırımların bitmesi, halkın refaha ermesi gerekiyor. Sorunlar bitermi asla, çünkü hayat dinamik. Türkiye savunma sanayinde artık ihtiyaçlarının büyük bir bölümünü kendisi karşılıyor. Bundan rahatsız olanlar var. AK Parti’nin iktidara gelmesi milattır. Gazete manşetleriyle hükümetleri tehdit etme günleri geride kaldı. Türkiye yeni bir yol ayrımında ya mevcut şekilde devam edecek yada makas değiştirecek. Türkiye’nin ayağına pranga vurmak isteyen çevreler var. Onların derdi Türkiye’nin önünü kesmek bizim derdimiz ise Türkiye’yi yüceltmek” dedi.
Çözüm sürecinin kararlılıkla devam edeceğini söyleyen Uslu, Türkiye’nin dağa, taşa gömecek parasının olmadığının altını çizdi. Uslu, Türkiye’nin kendi içerisinde toplumsal barışı sağlayacağını sözlerine ekledi. .
AK Parti Çorum İl Başkanı Rumi Bekiroğlu, ise, AK Parti’nin bugüne kadar katıldığı seçimler ve referandumlardan başarıyla çıktığını belirterek, teşkilatlar olarak seçime hazır olduklarını açıkladı.
‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ düsturunu ilke edinen bir partinin neferi olduklarını kaydeden Bekiroğlu, AK Parti kadrolarının laf değil, icraat ürettiklerinin altını çizdi. Bekiroğlu, Çorum’u daha ileri taşımak için var güçleriyle çalışacaklarını belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Partili Adaylar Gazetecilerle Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN