Türkiye'nin en iyi haber sitesi

KOSGEB’den m TSO’ya Ziyaret

Giriş Tarihi: 9.7.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:30
KOSGEB’den Çorum TSO’ya Ziyaret
m KOSGEB Müdürü Ahmet Dursunoğlu, Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.
KOSGEB Müdürü Ahmet Dursunoğlu, ziyarette KOBİ ve girişimcilerin kamuoyuna tanıtılması, ülke ekonomisine yaptıkları katkının ön palana çıkarılması, cesaretlendirilmeleri ve potansiyellerinin ortaya çıkarılması amacıyla her yıl KOSGEB tarafından “KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri” töreni hakkında TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal’a bilgi verdi.
4. KOBİ ve Girişimcilik Ödül başvurularının 15 Haziranda başladığını dile getiren Dursunoğlu, “Başvurular 16 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. KOSGEB Veri Tabanına kayıtlı olup, KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri başvurusu yapmak isteyen firmalar KOSGEB kullanıcı adı ve şifreleri ile http://kobivegirisimcilikodulleri.kosgeb.gov.tr/ adresi üzerinden online olarak başvuru yapabilecekler. KOSGEB Veri Tabanına kayıtlı olmayan firmalar ise öncelikle www.kosgeb.gov.tr adresinden kayıt olacaklar. Daha sonra KOBİ Bilgi Beyannamesini doldurup Ödül başvurusu yapabileceklerdir. Ödül mevzuatına ilişkin detaylı bilgiler www.kosgeb.gov.tr adresinde yayınlanmaktadır” dedi.
ÇORUM’UN GURURU OLUN
TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal da, Çorumlu KOBİ’lerin bu fırsatı iyi değerlendirmesi gerektiğini belirtti. Çorum’dan henüz Türkiye’nin ilk 1000’ine giren firma bulunmadığını, ancak büyüme, dış ticaret gibi çeşitli özellikleriyle Türkiye’ye mâl olan, ödüller kazanan firmaların bulunduğuna dikkat çeken Başaranhıncal, “Kendisine, işetmesine güvenen bütün müteşebbislerimiz, KOBİ’lerimiz, bu yarışmaya katılmalıdır. Yarışmadan elde edilecek başarı, firmaya Türkiye genelinde bir prestij sağlayacağı gibi, bütün Çorum halkının da gurur duyacağı bir marka haline gelecektir” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KOSGEB’den Çorum TSO’ya Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN