Kargı İlçe Emniyet Amirliği’ne Dursun Çördük Atandı

Giriş Tarihi: 22.7.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 17:07
Kargı İlçe Emniyet Amirliği’ne Dursun Çördük Atandı
Kargı İlçe Emniyet Amir V. Komiser Yrd. Bünyamin Dede’nin m İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü atanmasıyla boşalan göreve, Komiser Dursun Çördük getirildi.
Bugün görevine başlayan Emniyet Amiri Dursun Çördük, Kargı’da asayiş ve trafiğin daha düzenli olması için çalışmaların aksamadan kaldığı yerden devam edeceğini belirtti.
Emniyet Amiri Çördük, "Kargı şirin, güzel ve temiz bir ilçemiz. İlçenin bu özellikleri asayiş ve trafiğine de yansımış. Amacımız ilçedeki sükunetin, huzurun korunmasıdır. alışmalarımızda bu yönde devam edecektir. Kargı’ya hizmet için geldiğimizin bilincindeyiz’’ dedi.
DURSUN ÇÖRDÜK KİMDİR ?
1974 Yılında Amasya’da doğan Komiser Dursun Çördük, 1995 yılında Trabzon’da mesleğe başladı. Sırasıyla Sivas, Kırıkkale ve Çorum’da çalıştı. 2004 yılında İktisat fakültesinden mezun oldu. Ardından katıldığı komiser yardımcılığı kurusunu başarıyla bitirerek 2008 yılında Komiser Yardımcısı rütbesiyle Osmancık İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde çalışmaya başladı. 2 yıl Osmancık ilçesinde çalışan Çördük ardından Çorum İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanarak 5 yıl burada görev yaptı. Geçtiğimiz ay yapılan atamalarla Kargı ilçe Emniyet Amirliği görevine getirilen Dursun Çördük evli ve 3 çocuk babasıdır.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kargı İlçe Emniyet Amirliği’ne Dursun Çördük Atandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN