Türkiye'nin en iyi haber sitesi

m TSO’dan Belediyespor’a Destek

Giriş Tarihi: 29.7.2015 18:58 Güncelleme Tarihi: 29.7.2015 21:58
Çorum TSO’dan Belediyespor’a Destek
m Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeleri, Çorum Belediyespor’a destek olmak amacıyla 15 adet kombine kart satın aldı.
TSO yöneticilerinin kombine kartları, düzenlenen öğle yemeğinde takdim edildi. Yemeğe Çorum Belediyespor Kulüp Başkanı Zeki Gül ve yönetim kurulu üyeleri ile TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Kulüp Başkanı Zeki Gül, bugüne kadar en büyük desteği Ticaret ve Sanayi Odası’ndan gördüklerini belirterek, Başkan Çetin Başaranhıncal nezdinde bütün yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
Kendilerine sağlanan desteğin karşısında teşekkür ve dua etmekten başka ellerinden bir şey gelmediğini ifade eden Gül, “Biz Çorum Belediyesi olarak her ne kadar siyasi bir kurum olsak da Belediyespor’u ve diğer spor kulüplerimizi siyasetin dışında tutuyoruz. Belli bir siyasi görüş ya da belli bir grubun temsilcisi olarak değil, bütün Çorum’un temsilcisi olarak görüyoruz kulübümüzü. TSO yönetim kurulu da farklı görüşlerden insanlardan oluşuyor ve yönetim kurulu üyeleri; söz konusu Çorum Belediyespor olduğunda tek bir görüşte birleşiyorlar. Bu da bizim hedefimize uygun yolda yürüdüğümüzü gösteriyor. Açık, şeffaf ve ilimizin çıkarları lehine yönetim anlayışımızı bundan sonra da sürdüreceğiz. TSO Yönetim Kurulu Üyelerimizi de kulübümüzün birer fahri yöneticisi olarak görüyoruz” şeklinde konuştu.
Gül, TSO’nun bu davranışının, diğer kurum ve kuruluşlara örnek olması temennisinde bulundu.
TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal da, Çorum Belediyespor’un birleştirici bir güce sahip olduğunu, insanların dil, ırk, mezhep gibi farklılıklar gösterse de tek bir gaye için Dr. Turhan Kılıççıoğlu Stadı’nda bir araya gelebildiklerini söyledi. Bu birleştirici etkinin kendisini de çok etkilediğini ifade eden Başaranhıncal, herkesin kendi imkanları dahilinde Belediyespor’a destek olması gerektiğini düşündüğünü belirterek “Belediyespor ilimizi temsil ediyor. El birliğiyle destekleyerek takımımızı bir üst lige yükseltmenin gayreti içerisinde olmalıyız” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çorum TSO’dan Belediyespor’a Destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN