Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aşk ve para kapıda

Güçlü bir mantığa sahip olmanıza rağmen, bu yıl dengelerinizi korumakta zorlanabilirsiniz. Kimin galip geleceğini ilerleyen aylar gösterecek. Her şeyiyle gizemli bir yıl sizi bekliyor. Yeni yakınlaşmalar ve bol kazançla dolu günler kapınızda

Giriş Tarihi: 18.10.2014
Aşk ve para kapıda
Akrepler hazırlanın! Bu yıl olağanüstü olaylar ilginizi çekecek, belki de yıllarca içinizde sakladığınız ve açığa çıkmasını beklediğiniz olayları tetikleyeceksiniz. Kişiliğinizi zorlamadan, yaşam enerjinizi dengeleyip, bazı isteklerinizi sınırlandırmalısınız. Aşk bu yıl yine çok gündemde. Arzularınız baskın çıkacak ve gözü kara aşklar sizi bekliyor. Değerlerinizin farkındasınız. Kendinizi teslim etmek istemiyor ve karşı tarafa bedel ödetmek istiyorsunuz.
İÇ SESİNİZE KULAK VERİN

Ayın ilk haftası Merkür'ün de 12. evde bulunması düşünsel anlamda sizi yoracak. Çünkü çevrenizle bütünleşmeyi seviyor ve yaşantınızda değişik insanlarla bir arada olmaktan hoşlanıyorsunuz. Sosyalliği ve yalnızlığı bir arada yaşamak istiyorsunuz. Bu iki duyguyu aynı anda yaşamanız sizi gerginleştirebilir. Bu ay sezgisel yeteneğiniz güçlenecek ve olaylara farklı bir boyuttan bakacaksınız. Fakat siz mistik yönlerinizden çok, idealizm konusunda kendinizi sorgulayacak, yaşamla ilgili pratik düşünceler içinde olacaksınız.

DÜŞÜNCELER ÖNE ÇIKIYOR

9-16 Kasım arası Merkür ve Venüs kişisel evinizde olacak. Jüpiter kariyer evinizden destek verecek. Konuşma kabiliyetinizi iş hayatında başarılı bir şekilde kullanacaksınız. Mesleki konularda tatlı dilli ve politik davranmanın avantajlarını göreceksiniz. Para kazanma konusunda etkili olacağınız bir ay. Duraksayan işlerinizin birden açıldığını hissedeceksiniz. Kariyerinizle ilgili gecikmiş terfilerinizi alabilirsiniz.

GÜNEŞ TUTULMASI ANİ DEĞİŞİM GETİRİR

23 Ekim'de Güneş Tutulması yaşanacak. Bir tutulmayı "iyi" ya da "kötü" olarak yargılamakta aceleci davranmayın. Tutulmalar ani olaylar getirir ama gerçek anlamlarını anlamak haftalar sürer. Eğer bir tutulma yüzünden acı çekerseniz, evrenin sizin için daha iyi bir şey düşündüğünü aklınızdan çıkarmayın. Sabırlı ve açık olun. Tutulmalar, yapabileceğinizi hiç düşünmediğiniz şeyleri yapmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda aylar ya da yıllar geçmesi gerektiğine inandığınız olayları bir anda kapınıza getirirler. Tutulma tarafından size getirilen bir mesajı genelde tutulmanın oluştuğu tarihin dört gün yakınlarında alırsınız ama her zaman değil. Tutulma yakınlarında aldığınız tüm haber ve sinyallere dikkat edin.
KOÇ: Duygusal patlamalara dikkat. Özgürleşme ve yeni kararlar alma dönemi.
BOĞA: İçsel enerji ve farkındalığınız artıyor. İş hayatlarında sorunlar sona eriyor.
İKİZLER: Geçmişle ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Elektronik eşyalar bozulabilir.
YENGEÇ: Eski sevgililer ortaya çıkacak. Rakiplerle başınız derde girebilir.
ASLAN: Korku ve endişeleri geride bırakmalısınız. Sağlık sorunları ortaya çıkabilir.
BAŞAK: İstediğiniz mülke kavuşuyorsunuz. Başkalarının olanaklarından faydalanacaksınız.
TERAZİ: İş hayatında yeni planlar var.İş arkadaşlarınızın gerçek yüzünü göreceksiniz.
AKREP: Aşk hayatınızda yeni bir dönem başlıyor. Sorunlu bir ilişki varsa bitebilir.
YAY: Şüpheci yaklaşımlar dost kaybına neden olabilir. Kontrollü gitmeniz şart.
OĞLAK: Geçmişi geride bırakmanın zamanı geldi. Aşklarınıza sahip çıkacaksınız.
KOVA: Yeni iş teklifleri sizi bekliyor. İmza atarken dikkatli olmanız gerekiyor.
BALIK: Hayallerinizi gerçekleştireceksiniz. Finansal konularda yenilenme söz konusu.

ÇEVRENİZİ DENETİMDEN GEÇİRİYORSUNUZ

27 Ekim'de Mars iletişim evinizde. Ay boyunca yakın ilişkilerinizi denetleyecek. Ailenizin hedefleri doğrultusunda büyük bir içtenlikle başarılı çalışmalar içinde olacaksınız. İşinizle ilgili hırslarınız yoğun olduğu halde, aile içi duygularınız daha ağır basacak. Ailenizi bütünleştirme çabalarıyla artan motivasyonunuzu işinize yansıtacak ve başarılı olacaksınız. Aile bireylerinin hırslarının arttığını göreceksiniz. Aile büyüklerinden bazıları işlerini değiştirebilirler. Yakınlarınızın karışık durumlarına çözüm bulmak için yalnız düşünmek size iyi gelecek. Kuzenler ve kardeşler arasında sürtüşmeler ortaya çıkabilir. Hisseli bir mirası paylaşım yoluna gidebilirsiniz.

YOLLAR AYRILIYOR

Plüton yakın ilişkilerinizi yeniden denetliyor. Arkadaş gruplarınızı değiştirecek ve yeni bir çevreye gireceksiniz. Uzun süredir kopamadığınız bir arkadaşınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Güvendiğiniz ve tanıdığınızı zannettiğiniz bir arkadaşınızdan zarar görebilirsiniz. Uzun geçişlerden olumsuz etkilendiğinizi zannederek üzülmemelisiniz. Sizin yapamadığınız veya cesaret edemediğiniz değişimleri, tutulmaların gerçekleştirdiğini unutmamalısınız. Yolunda gitmeyen sosyal ilişkileriniz yön değiştirecek, şimdiye kadar fark etmediğiniz detaylar önem kazanacak, ilişkinizi ve kendinizi sorgulayacaksınız. Yanlış dostluklar biterken yeni dostluklardan çok şey kazanacaksınız.

AŞKTA GÖZÜNÜZ YÜKSEKTE

9-23 Kasım tarihlerinde ilişkilerinizde Venüs, Güneş ve Satürn'ün gücünü hissedeceksiniz. Arzularınızın çıtası yüksek ve bu arzulu taleplerinizdeki artış, sorumluluk duygunuzun yoğunluğunu arttıracak ve sizi daha da ön plana çıkaracak işler yapacaksınız. Bu ay aşk hayatınız oldukça renkli. Partnerinize uyum sağlayamadığınız birçok konuda hoşgörülü olacaksınız. Onun daha önce gözünüze batan bazı hareketlerini olgun bir şekilde karşılayacaksınız. Görüşeceğiniz veya işbirliği içinde olacağınız kişilerin güçlü ve kariyerli olmasına özen göstereceksiniz.

VAZGEÇMENİZ GEREKEN ÖZELLİKLERİNİZ

Mülkiyetçilik, biriktirmek ve sahip olmakla aşırı ilgilenmek, inatçılık, bedensel arzulara saplanıp kalmak, geçmişte verdiğiniz kararları sorgulamak.

RENKLERİNİZ

- BAŞARI RENKLERİNİZ Bordo, siyah, nefti yeşil, gri.
- AŞK RENKLERİNİZ Kırmızı, mavi, pembe.
- SAĞLIK RENKLERİNİZ Bordo, sarı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aşk ve para kapıda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN