Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cesur Yaylar yeni maceralara hazır mısınız?

Yay burcu için hareketli günler kapıda. Cesur ve çapkın olan Yay burcu için yeni heyecanlar söz konusu. Üstelik sadece duygusal alanda değil. Finans açısında da birçok fırsat gündemde

Giriş Tarihi: 22.11.2014
Cesur Yaylar yeni maceralara hazır mısınız?
Sevgili Yaylar dışa dönük ve özgürlüğünüze düşkünsünüz. Uzun süreli hedefler seçer ve bunları gerçekleştirmek için uğraşırsınız. Kendinize özgü felsefeniz ile partnerinize oldukça ilginç gelen tarzınızla yaşamak çok zordur. Her iki cinsi de sıcakkanlı, cesur ve çapkındır. Flört onların doğasında vardır. Aşktan asla kaçmaz daha da üstüne giderler. Aşkta işler yolunda peki hayatın diğer alanlarında durum ne?

YAYLARIN GİZLİ YÖNLERİ


Yüksek bilinçten konuşmak, spontane yaşamak, serüven duygusunu geliştirmek, sansürsüz açık sözlü iletişim, kendine itimat etmek, tek başına ve doğada zaman geçirmek, sabır, sezgilerini kullanmak ve sözcüklerin ardındaki anlamı işitmek.

KARİYERİNİZ YÜKSELİŞTE


Arkadaşlık ve gruplaşma gezegeniniz Güneş çevresel faktörlere bağlı ilişkilerinize yön vermeye devam ediyor. Pratik zekanızı daha da geliştirecek ve geniş bir kapasitede kullanacaksınız. Zorlukların sizi etkileyemeyeceği bir performans göstereceksiniz. Ruhsallık, bilinçaltı, yolculuklar ve felsefi konuları simgeleyen ortak gezegenleriniz Merkür, Jüpiter, Venüs ay boyunca kariyer evinize geçerek, enerjinizi en hızlı bir şekilde kullanmanızı sağlayacak. Zihinsel aktivitenizin yüksek olmasından dolayı huzursuzluk duyabilirsiniz. Egonuzu güçlü tutacak ve isteklerinizde aşırıya kaçacaksınız. Yönetme kabiliyetiniz artıyor. Yönetici pozisyonundaysanız çevrenizi yeniden koordine edecek, gerekli titizliği işinize başarılı bir şekilde yansıtacaksınız. Tüm bunlara rağmen, içinizdeki huzursuzluğu yenmek için çaba sarf etmeniz gerekebilir. Paneller ve konferanslara katılabilirsiniz. Konuşmacı olarak kendinizi ve fikirlerinizi rahatça ifade edecek, entelektüel konularda başarılı bir iletişim sergileyeceksiniz. Eğer bir yerde eleman olarak çalışıyorsanız, amirinizin gözüne girecek ve özgün davranışlarınızla kendinizi kabul ettireceksiniz.

GÜCÜNÜZ YÜKSELİYOR


Ayın ilk haftası muhteşem bir kombinasyon var. Güneş, Merkür ve Venüs birlikte hareket edecek. Güç ve aşk unsurunu birlikte yaşamak isteyeceksiniz. Sosyal aktivitelerde bireylerin davranışlarını analizci bir gözle izlemeniz nedeniyle, çelişkili bir izlenimci tavır içinde olabilirsiniz. Bu tür bir ruh durumu, şansın yanında problemleri de beraberinde getirebilir. Önemli olan isteklerinizi doğru bir şekilde ayarlamanız. Ortaklıklar konusunda aşk ve iş ilişkilerini birleştireceksiniz. Aşkla ilgili düşüncelerinizi abartacaksınız. Duygularınızı ve hırslarınızı içsel olarak büyütüyorsunuz. Enerjinizi büyük hedeflere odaklarken, bazılarınız büyük karmaşalar yaşayacak. Sorumluluk duygunuz artacak ve düzenli hareket etmeyi yeğleyeceksiniz. Yakın dostlarınızla duygusal bağlarınız güçlenecek.

VENÜS PARA EVİNİZDE


Hiç bu kadar iddialı olmamıştınız. Kasım ayının 2. haftası finans evinize Venüs ve Plüton gümbür gümbür yağıyor. Her şeyin zorunu seçeceksiniz. Hiçbir şeyden korkmuyorsunuz. Sağduyu ve sorumluluk duygunuz artıyor. Para sizin için her zaman güç teşkil etti ve daha da önem kazanıyor. Biliyoruz, her şeyin en iyisine layıksınız. Başlattığınız savaşlardan galip çıkmayı hedeflerken, ipi hiç kimselere bırakmak istemiyorsunuz. Yaşamı bir oyun gibi gören siz Yaylar için başarısızlık diye bir şey yoktur ve bu yıl en zor rolü üstlenmenizde, biraz da suç sizin. Çünkü başrolü hiç kimseye kaptırmak istemiyorsunuz. Kozmik güçlerin sizden yana olduğunu bilmem hatırlatmamıza gerek var mı?

JÜPİTER GERİ GİDİYOR


8 Aralık'ta Jüpiter geri gitmeye başlayacak. Zor olanı tercih edecek ve yaşantınızla ilgili zorlanmalara karşı garip bir sabır örneği vereceksiniz. Yine bu dönem rejim yapabilir ve kendinizi disipline edebilirsiniz. Uzun süredir arzuladığınız fakat bir türlü başaramadığınız kendinizle ilgili başlangıçları yapabilirsiniz. Para kazanma konusunda oldukça mantıklı kararlar alacaksınız. Jüpiter duygusal dengelerinizi kontrol ederken, Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Yine sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz.

YURTDIŞI FIRSATLARI

Geri giden Jüpiter etkisiyle; ileri yaşlarda olanlar, evlilik konusunda önemli bir fırsat yakalayabilir. Yurtdışından gelen bir kişi ile tanışarak, partnerinizin memleketine yerleşebilirsiniz. Kendinizden daha yaşlı biriyle evlilik yapabilirsiniz. Bazılarınız ikinci kez şansını denemek isterken, duygusal hatalar yapmaya müsait bir dönem. Yaşam mücadelesi içinde; rutin alışkanlıklarınız ve yeni oluşan koşullar arasında çatışmalar yaşayabilir, ilişkilerinizde zorlu karşıtlıklarla yüz yüze gelebilirsiniz. Bu tür problemlerin üstesinden gelmek için, inatçı tavırlarınızda ısrarcı olmayın, sabrınızı ön plana çıkartın. Huzursuzluğunuzu yenerek kendinizi rahatlatacak çalışmalara yönelin. Karşı cinsin ilgisiyle, istemediğiniz aşklara sürüklenebilirsiniz. Bu aşklarda cinsel duygular etken olabilir, dikkat edin! Eski sevgililerle sosyal bir aktivitede karşılaşabilir ve geçmiş günlerden söz edebilirsiniz. Bu ay, ruh sağlığınız için evinizi ön plana çıkarmalı ve kariyerinizle ilgili çalışmalarınızı ertelemelisiniz. Yakın çevrenizle güven duygusu içinde, onlarla yapacağınız iş birliklerinden kazançlar elde edeceksiniz. Bu ay gereksiz harcamalarınızı dengelemelisiniz. Sadece kazanmayı düşünmüyor, gerçek anlamda zenginliği getirecek konularla kafanızı meşgul ediyorsunuz. Para eviniz fazla aktif olmamasına rağmen, finans evinizdeki Plüton, farklı çevreleri gündeme getirecek. Bu konularda bilinçli hareket ederek, çevreniz tarafından takdir göreceksiniz. Daha önce yaptığınız parasal yardımları da takip etmenizde yarar var.

ARKADAŞINA GÖNDER
Cesur Yaylar yeni maceralara hazır mısınız?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN