Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şans ve yükseliş kovalardan yana

2015'te Kovalar önemli anlaşmalar yapmak için özel fırsatlar yakalayacak. İlişkileri gözden geçirmenin tam zamanı. Düşünüyor ve yaşama geçiriyorsunuz. Şans ve yükseliş sizden yana

Giriş Tarihi: 17.1.2015
Şans ve yükseliş kovalardan yana
Satürn 11. evinizdeki Yay burcundaki yolculuğuna devam ediyor. İş yaptığınız kişilerin size olan ilgileri hoşunuza gidecek ve bazılarınız eski aşklarıyla ilgili duygularını test edecek. Pratik zekanızı akılla birleştirecek ve kişisel ilişkilerinizi güçlü bir şekilde etkileyeceksiniz. Önemli anlaşmalar yapmak için özel fırsatlar yakalayacaksınız. Para sizin için değerli olacak. Kariyerinizle ilgili gelişmeler parasal konulara yansıyacak. İstediğiniz anlaşmaları yapacaksınız. Sizden yaşça büyük yöneticilerin desteğini göreceksiniz. Size maddi çıkar sağlayacak kişilerle iş yapacaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerle büyük projeler üretecek, yaşama daha olgun ve farklı bakmaya başlayacaksınız. Hissi yetenekleriniz sizi çok daha yukarılara taşıyacak. Hayatın doğal yapılanması içinde her şeyi çok kolay çözerek, taşları yerine oturtacaksınız. Çevrenizde sizin bilgeliğinizden faydalanacak çok kişiye önderlik yapacaksınız. Yakın dönemde Jüpiter'den olumlu destek alacaksınız. Şans ve yükseliş sizden yana. Geçmişte üzerinde çalıştığınız ve size ödül getirmesini beklediğiniz tüm konular sizi destekleyecek. Mesleki konularda etkin kişiler istediğiniz şansı size verecek ve birçok fırsatı bir arada yakalayacaksınız. 2015 yılı içinde; büyük bir ağırlıkla ruhsal gelişiminize neden olacak felsefi temelli düşüncelerinizle, finans kaynaklı somut davranışlarınız arasında iyi bir eşgüdüm olacak. Daha önce belki size anlamsız gelen bu tür derin düşünceler içinde, gerçek zenginliğin vahşi hırslardan arındırılmış hoşgörü olduğunun bilincine varacaksınız. Kafanızın derinlerinde değişen kavramlarla paralel olarak, hayatın getirdiği mücadele süreçlerinde ve finans konularında daha sezgisel olacaksınız. Bu da size gerçek başarıyı getirecek.

JÜPİTER İLİŞKİ EVİNİZDE

Bu dönem, ilişkilerinizi gözden geçirmenin tam zamanı. Egonuzun yüksek olması nedeniyle, bulunacağınız ortamlarda önce kendinizi düşüneceksiniz. Odaklanacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Üzerinde çalıştığınız bir teziniz varsa, bu dönemde daha çok yoğunlaşacak ve vakit ayıracaksınız. Jüpiter'in geri hareketi sırasında, evren size konularınıza ve tercihinize göre istediğiniz gelişmeyi sunacaktır.

EVLİLİK İÇİN ÇOK ERKEN

Jüpiter 7. evinizde geri giderken ilişkilerde sıkıntı yaratır. Evlilik kararlarınızı geciktirmelisiniz. Tanışmalar ve ortak çalışmalar için uygun bir dönem değil. Partnerinize daha çok zaman ayırmalı, onun sizden beklentilerine karşı ilgili olmalısınız. Geçmişte yaşadığınız bir olayı yeniden irdeleyerek, o zaman görmediğiniz detayları görebilir, hayallerinizle baş başa kalma arzusu içinde olabilirsiniz. Düşündüğünüz şeyleri hayata geçirme planları içinde hareket ederken, ne düşündüğünüzü hiç kimse anlamayacak. Güneş ve geri giden Merkür kişisel evinizde. Düşünüyor ve yaşama geçiriyorsunuz. Çevrenizde farklı yapınızla ilgi göreceksiniz. Güçlü kişiliğinizle çevrenin dikkatlerini üzerinizde yoğunlaştıracaksınız. Güzelliğinizi ve cazibenizi kullanabileceğiniz bir ay. Aldatma gündeme gelebilir ve bu girişiminiz başınıza iş açabilir unutmayın. Etkilendiğiniz bu kişi daha sonra yaşamınızda büyük bir yer kaplayacak.

ÖZGÜVENİNİZ YÜKSEK
İlişkilerinizde baskın bir portre çiziyorsunuz. Enerjinizle ilgili bir sorununuz yok. Her şeyi göze alacak kadar güçlüsünüz ve performansınız oldukça yüksek. Planlarınızı gizli tutmak istiyorsunuz fakat çevrenize duvar örmeniz zor olabilir. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Mars Güneş'le uyumlu bir şekilde hareket edecek. Hızlı hareket ederek çalışma yaşantınızda müthiş bir performans sergileyeceksiniz. Düzen ve sistem sizin için önemli olacaktır. Parlak zekanız ve güçlü algılarınız heyecanlarınıza önderlik edecektir.

YENİ AY KİŞİSEL EVİNİZDE
Çevrenize karşı sevecen ve anaç duygular içindesiniz. Arkadaşlarınızın her türlü sorunlarına çare bulma çabası içinde olacaksınız. Dostlar arası kırgınlıklara aracılık yapabilirsiniz. Uzun sürecek yakınlıklara tanık olacaksınız. Mantıkla duygu karmaşası yaşayacağınız 10 günlük bir dönem başlıyor. Aşk evinizin yönetici gezegeni Merkür, dolaştığı evlerin konumuna göre bulunduğu alanlara bağlı bazı küçük maceralar yaşatsa da, bu yaşamınızı kapsayan nitelikte bir aşk olmayacak ve evliliği çağrıştırmayacak. Mevcut ilişkilerinizi mercek altına alacaksınız. Arzu ettiğiniz özgürlüğü elde edebilmek için arayışlarınızı sürdüreceksiniz.

YANLIŞ AŞKLARA DİKKAT
Merkür aynı zamanda aşk ve sosyal evinizi temsil ettiği için, aşk hayatınızı gündeme getirecek. 21 Şubat'ta geri hareketine başlayacağı için hata yapmamalısınız ve bu konuda dikkatli olmalısınız. Neptün ve Venüs 1. evinize yakın seyrediyor. Yanlış kişilere yöneltebilir. Duygusal düşünüp karşınızdaki kişilere gereğinden fazla değer verebilirsiniz. Hayal kırıklıklarına karşı dikkatli olmalısınız. Belki de biraz bencilleşerek, kendi iç dünyanıza yönelik aktiviteler içinde olacaksınız. Aile bireyleri de, bu konuda size kısıtlama getirmeyerek, sizin isteklerinize saygı duyacak.

SAĞLIĞINIZI İHMAL ETMEYİN
Ay içinde sağlık sorununuz görünmemesine rağmen, yaşadığınız yoğun duygular yüzünden strese bağlı tansiyon değişimleri yaşayabilirsiniz. Ayrıca, cinsel organlarınızı korumalı, yağlı ve tuzlu yiyeceklerden uzak kalmalısınız. Derin düşündüğünüz konular bilinçaltınızı etkileyebilir. Meditasyon ve hafif jimnastik hareketleri yapmanızda yarar var. Uzun yürüyüşler,w sağlıklı yaşam felsefesini benimsemek sizi daha da zinde yapacaktır.

BİLİNMEYEN KOVA
Gizli yönleriniz
* Objektif olmak
* Dostluğa arzu duymak
* İnsancıl davaları savunmaya gönüllü olmak
* Gruplara aktif katılım
* Başkalarının nasıl özel olduklarının farkına varmak

DEĞİŞTİRMENİZ GEREKEN ÖZELLİKLERİNİZ
* Kendi istediği şeyi elde etmekte ısrar etmek
* İnatçılık
* Tutkularda aşırılığa kaçmak
* Korkuya dayanan kibirli tepkiler

BAŞARI:
Gece mavisi, küf sarısı, soluk mavi.

AŞK:
Menekşe moru, uçuk pembe, ateş kırmızısı.

SAĞLIK:
Gümüş rengi, beyaz, açık yeşil, uçuk mavi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şans ve yükseliş kovalardan yana
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN