Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şıklık için en kolay denklem siyah elbise

Şıklık için en kolay denklem siyah elbise

Türkiye'nin en iyi giyinen kadınlarından biri olan Burcu Esmersoy, gece dışarı çıkarken siyah elbisenin büyüsüne inananlardan olduğunu söylüyor

Türkiye'nin en iyi giyinen kadınlarından biri hiç kuşkusuz Burcu Esmersoy… Katıldığı davet ve galalardaki doğru kombinleri; onun her defasında giyimiyle konuşulmasını ve Türkiye'nin stil ikonları arasında yer almasını sağladı. Esmersoy'un bu doğru giyim tarzının ardında beş yıldır hem yakın arkadaşı hem de stil danışmanı olan Mert Aslan yer alıyor. Türkiye'de ünlülere stil danışmanlığı veren ilk isimlerden biri olan Aslan, adL markasının tasarım ekibiyle birlikte markaya bir kapsül koleksiyon hazırladı. Bu koleksiyonun tanıtımında da Burcu Esmersoy yer aldı. Bu iki ünlü isimle bu koleksiyon üzerine konuştuk:
- Türkiye'nin en iyi giyinen kadınlarından birisiniz. Ancak özellikle katıldığınız davetlerde hep en dikkat çekici isimlerden biri oluyorsunuz. Nedir bunun sırrı?
- Aslına bakarsanız çok fazla düşünmeden kendimi iyi ve rahat hissedeceğim parçalar seçerim. Belki de işin sırrı budur.
- Peki madem bu kadar kolay bu iş bizim için her zaman işe yarayacak bir gece kıyafeti kombini söyler misiniz?
- Biraz klasik bir cevap olacak ama iyi kesimli siyah bir kısa elbise, doğru ayakkabı ile gerçekten de hayat kurtarır!
- Aslan bu koleksiyondan bahsederken sizin 'ilham perisi' olduğunuzu söylüyor, koleksiyonu hazırlarken de birlikte belli parçalar üzerinde konuşup karar verdiniz mi?
- Öyle diyorsa ne mutlu. Mert beni çok iyi tanır, neleri seveceğimi çok iyi bilir. Aslına bakarsanız Mert, bir kadını neyin en şık ve gösterişli göstereceğini en iyi bilen kişilerden biridir.
- Koleksiyonun tanıtımını siz yaptınız peki çekimler esnasında giydiğiniz kıyafetler arasında en çok hangisini beğendiniz?
- Beyaz ceket elbise ve siyah tulum favorilerimden.
- Peki şimdiden dışarıda giydiğiniz bir parça var mı?
- Payetli etek gardırobumda yerini aldı bile.

ARKADAŞINA GÖNDER
Şıklık için en kolay denklem siyah elbise
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN