Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Evliliğin yürümesi için anahtar kelimeler sevgi, saygı ve sabır

Emina-Mustafa Sandal, şöhretler dünyasının en mutlu çiftlerinden... Sadece Türkiye'de değil ülkesi Sırbistan'da da büyük bir üne sahip olan Emina Sandal, başarılı projelere ve iş birliklerine imza atıyor. Ülkesinde kendi ismini taşıyan parfümünü piyasaya süren bir yandan da bir ayakkabı firmasının yüzü olan Sandal, evliliğindeki başarısının sırrını 3 S'ye bağlıyor: Sabır, sevgi, saygı...

Evliliğin yürümesi için anahtar kelimeler sevgi, saygı ve sabır

Emina Sandal, Türkiye'nin en ünlü müzisyenlerinden Mustafa Sandal'ın eşi, Yaman ve Yavuz'un annesi... Ancak ülkesi Sırbistan'ın ve Orta ve Batı Avrupa'nın en popüler pop starlarından biri... "Şöhretler dünyasındaki evlilikler sürmüyor" diyenlere inat 2008 yılından bu yana mutlu bir evlilik sürdüren Sandal, hem kariyeriyle, hem aile hayatıyla hem de profesyonel mankenleri kıskandıracak fiziği ve güzelliğiyle her geçen gün popülaritesini artırıyor. Son olarak iştebuayakkabı. com isimli internet sitesinin yüzü olarak dikkatleri çeken Sandal ile Anneler Günü'nden bir hafta önce bir araya geldik. Sandal, tüm sempatikliğiyle özel hayatından, modaya olan ilgisine, çocuklarıyla olan ilişkisinden kariyerine kadar arka arkaya sorduğum soruları cevapladı:

- Kampanya çekimlerinizde cidden modelden farkınız yok... Hiç ciddi ciddi manken ya da model olmayı düşünmediniz mi?
- Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim. Ben küçüklüğümden beri hep müziğe ilgi duydum. Ülkemde de bu alanda ilerledim. Mankenlik hayalim olmadı ama tabii ki fotoğraf çekimleri ve poz vermek de benim işimin bir parçası. Bu yüzden olabildiğince iyi yapmaya çalışıyorum bunları da.

- Türkiye'de ünlü olan birçok kişi modayla bağlantılı işler yapmaya başladı. Sizin de var mı modaya yönelik çalışmalarınız? Bir marka kurmak, bir mağaza açmak ya da bir marka için kapsül koleksiyon yapmak ister misiniz?
- Ben de modaya çok ilgili biriyim. Özellikle ayakkabı tutkunuyum. Şu anda yok ama ileride düşünebilirim.

- Birçok moda programı ve yarışmalar var televizyonlarda, teklif geldi mi hiç? Siz de bu tarz bir programda yer almak ister misiniz?
- Evet çok teklif geldi ama henüz beni heyecanlandıran bir proje olmadı. Şayet heyecanlandığım bir proje olursa neden olmasın...

- Giyim tarzınız çok beğeniliyor... Nerelerden alışveriş yaparsınız?
- İstanbul'da belli başlı gittiğim alışveriş merkezleri ve mağazalar var. İnternetten de araştırıyorum, modacı dostlarımdan da fikir alıyorum. Ama hep kendi zevkime göre giyiniyorum, zevkime uyan kıyafetleri alıyorum.

- Sık sık davetlere katılıyorsunuz, her biri için yeni bir kıyafet alıyor musunuz? Ya da aldığınız kıyafetleri nasıl güncelliyorsunuz?
- Genelde özel davetler için farklı kıyafetler kullanıyorum. Gardırobumda yeteri kadar kıyafetim mevcut ama dediğim gibi çok beğendiğim bir model olduğu an kaçırmıyor hemen alıyorum tabii..

- Dolabınızda en çok ne vardır?
- Ne ararsanız (gülüyor)... Günlük kıyafetlerim, gece kıyafetlerim var. Elbiseler çoğunlukta tabii.

- Son derece seksi ve kadınsı bir tarzınız var. Evde böyle misiniz? Evde neler giymeyi seviyorsunuz?
- Evde rahat hareket edebileceğim spor kıyafetleri tercih ediyorum. Elbette evde de şık olmak istiyorum, sonuçta eşim ve çocuklarıma güzel görünmek isterim.

- Anneler Günü'ne sayılı gün kaldı. Oğullarınız Yaman ve Yavuz'dan istediğiniz özel bir hediye var mı?
- Onların her nefes alışı, benim gözlerime her bakışı hediye! Özel bir beklentim yok, koşa koşa gelip sarılsınlar yeter. Ama ne yalan söyleyeyim evde Mustafa'yla birlikte bir şeyler dönüyor, sanırım sürpriz yapacaklar ben çaktırmıyorum (gülüyor)...

- Genellikle nasıl geçiriyorsunuz Anneler Günü'nü, bu sene için nasıl bir plan yaptınız?
- Ekstra bir plan henüz yapmadık. Belki hep birlikte aile yemeğine çıkarız. Genelde çocuklarımla ve eşimle baş başa olup aile saadeti yaşıyoruz bu tip özel günlerde. Onlar yanımda olduktan sonra her şey güzel...

ARKADAŞINA GÖNDER
Evliliğin yürümesi için anahtar kelimeler sevgi, saygı ve sabır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN