Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tecrübeli kişilerden destek var

Güneş ve Mars güçlü ilişkiler platformu oluşturuyor... Bulunacağınız ortamlarda, çevrenizdeki kişileri kolayca ikna edeceksiniz. Kariyerinizi etkileyebilecek kişilerle yakınlaşmak isteyeceksiniz. Tecrübeli kişilerden alacağınız önemli destekler size ortaklıklar konusunda daha da becerikli yapacak

Tecrübeli kişilerden destek var
Bazı fırsatları yeniden elde etmeniz için evrenin kozmik güçlerinin sizin için kurduğu mükemmel bir gelişme olduğunu söyleyebilirim. Yaşam temposu içinde amacınıza doğru ilerlerken, detaylar ve ayrıntılardan uzaklaştığımız konular olabiliyor. Bazen karşımıza çıkan fırsatları göremeyebiliyoruz. Oysa belki de bize doğru olan bir olayı biz fark edinceye kadar elimizin altından kaydığını sonradan anlıyoruz. Birçoğumuz kendimizi yeterince güçlü hissetmediğimiz halde, öne fırlatılmış olayların altında ezilmiş görüyoruz. Kaderimizden şikayet etmek yerine kozmik enerjinizin bize sunacağı fırsatları beklemeliyiz. Güneş ve Mars güçlü ilişkiler platformu oluşturuyor... Bulunacağınız ortamlarda, çevrenizdeki kişileri kolayca ikna edeceksiniz. Güçlü, etkileyici kişilerden hoşlanıyor ve bu tür kişilerle işbirliği yapmak istiyorsunuz. Kariyerinizi etkileyebilecek kişilerle yakınlaşmak isteyeceksiniz. Tecrübeli kişilerden alacağınız önemli destekler size ortaklıklar konusunda daha da becerikli yapacak ve kendinizi yetiştirme imkanı bulacaksınız. İşinizle ve ortaklıklarla ilgili yararlı olacak, sizi yüceltecek kişileri seçme konusunda son derece beceriklisiniz.

JÜPİTER DESTEK VERİYOR

Ay boyunca finans evinizde ilerleyen Jüpiter şans olanaklarınız ve gücünüzle finans hareketini hızlandırırken, karşı tarafın şartlarına göre daha iyi durumda olacaksınız. Yapacağınız çalışmaların sınırlarını siz belirleyecek, siz çaba göstereceksiniz. İçinde bulunduğunuz ve ilgilenmek zorunda olduğunuz her bir konuyu, kendi özel şartlarınıza göre değerlendirerek bir zemine oturtacaksınız. Politik davranmalı ve karşıt düşüncelere karşı taktikler geliştirmelisiniz. Bu çekişmeler içinde tatminsizlik duygusu yaşamak istemiyorsanız, ruhsal sağlığınıza önem vererek, düşünce ekseninizin artı ve eksilerini dengede tutun. Sadece bir yöne konsantre olmayın.

İLŞKİLERİNİZDE ÇEKİŞME VAR
Plüton ilişkiler evinizde geri gidiyor. Kişisel evinizde Güneş ve Mars birlikte hareket ediyorlar. Bu dönemde tüm enerjinizi çevresel ilişkilere yöneltirken, kendinizi ifade etmekte zorluk çekmeyeceksiniz. Aşk yaşamınız hız kazanacak. Şimdiye kadar, yapmayı planladığınız halde bir türlü başlayamadığınız işleri cesaretle ele alacaksınız. Fakat, bu tür ilişkilerinizde konuşmalarınıza dikkat edin. Karşınızdakilere söz hakkı vermeden, kendi düşünceleriniz doğrultusunda iddiacı olmayın. Bu nedenle farkında olmadan rizikolar yaşayabilirsiniz.. Gerginliklere hazır olmalısınız. İnatçı davranışlarınız yüzünden bağnaz bir tablo içinde olacaksınız. Hayallerinizde ısrarcı davranmanız yüzünden riskli pozisyonlar içinde kalabilir, eleştirilere kulak asmamakla da sakıncalı durumlara neden olabilirsiniz. Bu günleri hasarsız atlatmak istiyorsanız; kendi duygularınızın esiri olmayın, yakınlarınızın sözlerine ve tavsiyelerine kulak verin.

SAĞLIĞINIZA ÖZEN GÖSTERİN

Sağlık gezegeniniz Jüpiter Venüs; iskelet sisteminizi korumanız gerektiği konusunda sizi uyarıyor. Kol ve bacaklarınız hassaslaşacak. Ağır yük taşımamalı ve bileklerinizi zorlamamalısınız. Satürn sağlık evinizde geri gidiyor. Dişlerinizi kontrol ettirmeli ve kalp ve dolaşım sisteminizle ilgili rahatsızlıklarınızı önemsemelisiniz. Yine tansiyon problemleri olanların, genel bir kontrolden geçmeleri yerinde olacaktır. Hava şartlarına uygun giyinmeli ve beslenme konusunda aşırıya kaçmamalısınız. Alışkanlıklarınıza bağlı yaşamak sizin için önemli olacaktır. Bazılarınızın romatizma şikayetleri gündeme gelecektir. Isı farkına dikkat etmeli, öğle saatlerinde güneş altında kalmamalı ve cildinize özen göstermelisiniz..

AYLIK GEZEGEN HAREKETLERİ

21 Haziran'da güneş Yengeç burcunda. 23 Temmuz'a kadar Yengeç'te kalacak. 25 Temmuz'da Venüs Başak burcunda retro yapmaya başlayacak. Aşk ve uyumluluk konusunda, kendinizi baskı altında tutmanız mümkün. Beğendiğiniz kişiye karşı duygularınızı gizleyeceksiniz. Çünkü kırılmaktan korkuyorsunuz. Aslında, kişileri gözünüzde büyütmenin bir anlamı yok. Siz, karşınızdaki kişiye olan hayranlığınızı fazla abartabilirsiniz. Hayal kırıklıklarına yatkınsınız. Özellikle, birlikte iş yaptığınız kişilerle ilişkilerinizi canlı tutacak ve alacağınız desteklerle kendinize yönelik yararlı çalışmalar yapacaksınız. Aile ve ev problemlerini arka plana atacaksınız. Olaylara mantığın getirdiği doğrularla yaklaşımınız, sizi istediğiniz şartlara getirecektir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tecrübeli kişilerden destek var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN