Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şans Başakların yanında

Giriş Tarihi: 29.8.2015
Şans Başakların yanında
13 Eylül'de Başak'ta Güneş tutulması gerçekleşecek. Jüpiter'le etkileşim içine gireceği için bu tutulma gerilim getirecek. 28 Eylül'de Koç burcunda dolunayla birlikte ay tutulması oluşacak. Bu değişim evinizde devinim yaratacak. Artık siz eskisi gibi olmayacaksınız. Kendinizle ilgili acele kararlar vermemelisiniz. Tutulma ve Uranüs sizi gerecektir. Derin sorgulamalar sonucunda kendinizi daha iyi anlayacaksınız. Yaşamınızla ilgili zor düşüncelere alışık olmadığınız için, günlük yaşam akışındaki toplumsal oluşumları bile kendinize yönelik, bireysel değerlendiriyorsunuz. Venüs 5 Eylül'den sonra Aslan burcunda ileri hareketine başlayacak. Merkür 17 Eylül'de Terazi burcunda retro yapıyor. Merkür geri giderken sanatsal olaylarda ve adalet sisteminde problemler yaratır. Sanatçıların skandal haberleri ortaya çıkabilir. Sanat dünyasında boşanmalar ve ayrılıklar söz konusu olabilir.

ŞANS GEZEGENİ KİŞİSEL EVİNİZDE
Satürn, 18 Eylül'de Başakların aile ve yuva evlerine geçerek 2 buçuk yıl burada kalacak. Satürn artık sizi daha bilinçli düşünmeye zorlayacak. Yıllarca ailenizin köklerine sadık kalarak, geleneksel bir kafa yapısında düşüncelerinizi oluşturdunuz. Şimdi geçmişle gelecek arasında mantıksal köprüler kurabileceksiniz. Kariyerinizle ilgili gelişmeler parasal konularınıza yansıyacak. İstediğiniz anlaşmaları yapacaksınız. İmkansız gibi görünen düşüncelerin çok da önemli olmadığını görmek, sizi farklı bir sorgulamaya itecektir. Aile bağlarının ne kadar önemli olduğunu hissedeceksiniz. Jüpiter'den artık olumlu etkiler almaya başladınız. Kozmik enerji sizin için çalışmaya başladı. Yaşamınızdaki olumlu gelişmeleri izlerken hayretler içinde kalacaksınız. Dış görünüşünüzle ilgili abartılara neden olacak. Kendinizi ifade ederken, uçuk düşünceler içinde olacaksınız. Hedefleriniz konusunda aşırıya kaçabilirsiniz. Jüpiter yılı size çok şeyler kazandırırken, bazı konularda yüzeysellik yaratacaktır. İsteklerinizin yenileneceğine ve ilişkilerinizdeki canlılığa işaret ediyor. Geleceğinizi düşünmeli ve yaratıcılığınızı kullanmanın yollarını araştırmalısınız. Çevrenizdeki şartları değiştirerek, kendi bildiğiniz yolda ilerliyorsunuz. Yaptığınız işten eminseniz, size daha fazla deneyim kazandıracak koşullar yaratacaktır.

TUTULMALAR GELİYOR

Yaşamınızın en hareketli ve hızlı günlerini yaşayacağınızı bilmelisiniz. Sorumluluklarınızdan kaçmak yerine, işinize sıkı bir şekilde sarılmalısınız. Sizinle çalışan kişilerin ruhsal durumlarını çok iyi gözlemleyeceksiniz. Eleştirilere maruz kalabilirsiniz. İçsel istekleriniz ön plana çıkarıyor. Bulunduğunuz şartları değerlendirme konusunda fırsatçı ve akılcı davranışlar içinde olacaksınız. Atılım yapmak için geçmiş deneyimlerinizin başarı yolunda size rehber olacağını unutmayın. Ailenizin ve ortaklıklarınızın olanaklarını kullanabilirsiniz. Yakın çevreniz gittikçe genişleyecek ve kendinize daha çok güvenmeye başlayacaksınız. 13 Eylül'de ay tutulması 8. eviniz Koç'ta meydana gelecek. Enerjinizi ifade ederken kullandığınız yol çok önemli. İhtiraslı ve yoğun yaşadığınız ilişkileriniz yüzünden sorunlarla yüz yüze gelebilirsiniz. İhtiraslarınıza bir nokta koyacak gücü, bu tutulmalardan sonra öğreneceksiniz. Beklediğiniz bir miras varsa bu konuda sorun çıkabilir. Faturalar ve hukuksal sorunlarınızla ilgili sonuçlarından memnun kalmayabilirsiniz. Bu ay Satürn ve Mars arasında gerçekleşen 90 derecelik sert açı; duygularınızda karmaşa yaşamanıza neden olacaktır.

CAZİBENİZ ARTACAK

13 Eylül'de Güneş tutulması kişisel evinizde gerçekleşiyor. Cazibe fırtınası haline geliyorsunuz. Gözünüze kestirdiğiniz kişilerin kaçışı yok. Bir alev çemberi gibisiniz. Yılın ikinci tutulması kişisel evinizde gerçekleşecek. Aşk ve ilişkiler konusunda olağanüstü durumlar söz konusu. Güneş tutulması kontrolü elinde tutmaya başlayacak. Ani kararlar aşk hakkında yenilikler getirecektir. Arkadaş gruplarında yeni tanışacağınız kişilerle duygusal bağlar kurabilirsiniz. Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşecektir. Bu şekilde gelişen sürpriz ilişkilerde temkinli olmalısınız. Sadakat konusunda beklentileriniz gerçekleşmeyebilir.

GÜNEŞ FİNANS EVİNİZDE

23 Eylül'de para evinizde ilerlemeye başlayacak olan Güneş size güç ve sabır verecek. Bu dönem özellikle düşüncelerinizi gerçekleştirecek dostlarınızla bir arada olacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda kendi içsel egonuzu daima tetikte tutuyorsunuz. Bu ay aile ve yuva evinizde Satürn ve güneş karesi var. Hislerinizi kontrol etmeyi öğrenmeli ve kendinizi iyi yönetmelisiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şans Başakların yanında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN