Ölümsüz a inanıyorum

Kehribar dizisinde Bahar karakterini canlandıran güzel oyuncu Aslıhan Güner ile hem kariyer hayatını hem de özel hayatını konuştuk. Güner kendisi gibi oyuncu olan eşi Mert Kılıç’a deliler gibi aşık. Onunla tamamlanıp bir olduklarını söylüyor. Çiftin en büyük hayali ise birlikte yoksullar için bir aş evi açmak

Ölümsüz aşka inanıyorum
Uzun süredir içine sinen projeler olmadığı için gelen teklifleri kabul etmeyen Aslıhan Güner, Kehribar dizisinin Bahar karakteri ile ekrana geri döndü. Kehribar'ın senaryosunu okuduğunda çok etkilendiğini ve seyircinin kalbine değen bir hikâyesi olduğu için hemen evet dediğini söylüyor. Canlandırdığı Bahar karakterinin ağır tavırlarını da kendine benzetiyor.

- Çekimler Mudanya'da geçiyor. Evlisiniz, mesafe zor oluyor mu? Eşiniz bu durumdan şikâyetçi mi?
- Hayır hiç zor olmuyor hatta 'da çalıştığım zamanlara kıyasla trafik sorunumuz olmadığı için çok daha iyi geliyor Mudanya'da çalışmak. Tüm çevrem artık alıştı çünkü ben 12 yıldır bu tempodayım. Eşim de şikâyetçi değil imizden dolayı olan hasretliklere.

- Set arkadaşlarınızla aranız nasıl? Örnek aldığınız oyuncular var mı?
- Şükrettiğim bir sete sahibim sevgi saygı içinde işimizi yapıyoruz. Kamera arkasında her ne kadar ciddi bir temposu olan ağır bir iş çeksek de kendi aramızdaki enerji bize çok şey katıyor. Bu açıdan çok keyifliyim diyebilirim. Örnek aldığım saygıyla andığım birçok büyük oyuncu var, gözlemci ve detaycı bir insanım. Her bulunduğum sette daha fazla öğrenebilme mutluluğuyla kendime bir şeyler katmaya çalışıyorum.

- Sette başınıza gelen ilginç olaylar oldu mu?
- Olmaz mı? (Gülüyor) İlk aklıma gelen soğuklarda gerçekleştirdiğim çekimlerin birinde çok üşüdüğüm için ağlamamı durduramadım ve set iptal oldu. Odama gittiğimde ayak parmaklarımı açık mor renginde gördüğüm anı unutamam. Sonra Karadeniz'deki film cekiminde sabaha karşı 4'te artık uyku bastırmaya başlamıştı fakat işin bitmesine daha çok vardı. Tüm ekip ve yardımcı oyuncularla birlikte çalan horona eşlik edince o kadar eğlenmiştik ki uyku falan kalmamıştı.
ARKADAŞINA GÖNDER
Ölümsüz aşka inanıyorum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN