Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’de Sürücülere Sıkı Eğitim

Giriş Tarihi: 30.3.2015 13:28 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 17:24
Denizli’de Sürücülere Sıkı Eğitim
Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Ulaşım AŞ. personeline yönelik trafik kuralları ve insan ilişkileri eğitim programı düzenledi.
Denizli Büyükşehir Belediyesi, hizmet içi eğitim seminerlerine devam ediyor. Bu kapsamda Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Ulaşım A.Ş. personeline yönelik trafik kuralları ve insan ilişkileri eğitim programı düzenlendi. Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’nda gerçekleştirilen eğitim programına, Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Niyazi Türlü, Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gonca, Denizli İl Emniyet Müdürlüğü’nden yetkililer ve Ulaşım A.Ş’de çalışan şoförler katıldı.
Eğitim programın açılış konuşmasını yapan Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gonca, "Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş. olarak öncelikli sorumluluğumuzun, vatandaşlarımızı bindikleri yerden indikleri yere kadar en güvenli ve en mutlu şekilde ulaşımının sağlanmasının bilincindeyiz. Bu konuda her türlü imkanı seferber etmeye devam edeceğiz. İnşallah bu eğitimlerimiz neticesinde vatandaşlarımıza daha iyi ve daha güvenli hizmet vereceğiz" dedi.
Konuşmanın ardından Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Daire Başkanlığından Komiser Mehmet Yüce tarafından trafik kuralları ve insan ilişkileri konusunda sunum yapıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Denizli’de Sürücülere Sıkı Eğitim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN