Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Zolan’dan İlçelerde İnceleme

Giriş Tarihi: 25.5.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 25.5.2015 13:49
Başkan Zolan’dan İlçelerde İnceleme
Büyükşehir Belediyesi’nin kent genelinde sürdürdüğü çalışmaları yerinde inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ekiplerden bilgiler aldı.
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Büyükşehir Belediyesi’nin Çardak, Bozkurt, Kale ve Tavas’ta gerçekleştirdiği yatırımları inceledi. Ziyaretlerine, Çardak merkez ile başlayan Başkan Zolan’a, Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk, DESKİ Genel Müdürü Mahmud Güngör, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Özsoy ve Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Aydın eşlik etti.
Çardak’ın Çınar Caddesi’nde sürdürülen sıcak asfalt çalışmalarını inceleyen Başkan Zolan, Gemiş mahallesinde ise Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği alt yapı çalışmaları hakkında bilgi alarak, çalışanlara kolaylıklar diledi. Beylerli mahallesinde de kilit parke taşı teslimine katılan Başkan Zolan, daha sonra Bozkurt ilçesi İnceler mahallesinde gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışmalarını inceledi. Tavas’ın Kızılcabölük mahallesinde Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ile Kızılcabölük Spor Tesisi’nin temel atma törenini gerçekleştiren Başkan Zolan, buradan Kale’nin Karaköy mahallesinde beton parke kilit taşı teslimini yaptı. Kale Belediye Başkanı Erkan Hayla’nın da yer aldığı gezide Kale’nin Gölbaşı mahallesindeki meydan düzenlemesini inceleyen Başkan Zolan, hayırsever Hüseyin Oturaklı’nın verdiği mevlide katıldı.
Büyükşehir Belediyesi’nin 4 ilçedeki yatırımlarını inceleyerek vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Zolan, Büyükşehir olduktan sonra sistemi kurup, çalışmalara son hızla başladıklarını belirterek, hizmetkar olmak için gayret gösterdiklerini söyledi. 30 Mart öncesi sözler verdiklerini hatırlatan Başkan Zolan, tüm sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Başkan Zolan, "İnşallah yarınımız bugünden daha iyi olacak, bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Yeter ki birliğimiz, dirliğimiz, huzurumuz olsun. Kardeşliğimiz daim olsun. Yeter ki istikrarımız sürsün. İnşallah bu yolda bizde gece gündüz çalışacağız" dedi.
Denizi’nin her yerinde hizmet ürettiklerini vurgulayan Başkan Zolan, "Her nerede bizim insanımız yaşıyorsa oraya hizmet götürmeye çalışıyoruz. Gördüğünüz güzellikler daha yeni başladı. 6 ay-1 yıl sonra daha farklı noktaya geleceksiniz. Denizli’de ne varsa ilçelerimizde de o olacak dedik ya, olacak Allah’ın izniyle. Güzellikler artarak devam etsin, amacımız gayemiz bu" diye konuştu. Çardak’ta arıtma tesisisin bu yıl yapımına başlanacağını, kanalizasyon hatlarıyla ilgili eksikliğinde tamamlanacağını belirten Başkan Zolan, Bozkurt’un İnceler mahallesinde 5 kilometrelik kanalizasyon hattının yapılacağını, Kale Gölbaşı’nda arıtma tesisi yapılacağını, ayrıca burada terfi hatlarının da yenileneceğini kaydetti. Kale Karaköy’de 500 tonluk su deposu yapımına başlandığını kaydeden Başkan Zolan, bu mahallede paket artırma tesisinin de hizmete gireceğini ifade etti. Bu yıl Tavas Avdan’da 12 kilometre kanalizasyon hattı döşeneceğini ve paket arıtma sisteminin kurulacağını belirten Başkan Zolan, mahallede 500 tonluk su deposunun yapılacağını, ihalesinin de tamamlandığını kaydetti. Başkan Zolan ayrıca, Avdan yolunda asfaltlama çalışması yapılacağını müjdeledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Zolan’dan İlçelerde İnceleme
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN