Maarif Müfettişleri Yıl Sonu Toplantısı Yapıldı

Giriş Tarihi: 26.6.2015 11:48 Güncelleme Tarihi: 26.6.2015 17:12
Maarif Müfettişleri Yıl Sonu Toplantısı Yapıldı
2014-2015 eğitim öğretim yılı maarif müfettişleri yılsonu değerlendirme toplantısı İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.
Toplantıya Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Eğitim Müfettişleri Başkanı Musa Dinç, Eğitim Müfettişleri Başkan Yardımcısı Erol Al ve maarif müfettişleri katıldı.
İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz yaptığı değerlendirme konuşmasında, "’nin eğitim alanında model bir il olması için çalışmalarımız devam etmektedir. Anaokulu bazında çok iyi duruma geldik. İlköğretim ve ortaöğretimde de çalışmalarımız aynı hız ile devam etmektedir. Eğitim kalitesini ve başarısını yükseltmek için var gücümüz ile çalışmaktayız. Bu çalışmalarda maarif müfettişlerimizin katkısı çok büyüktür. Eğitim camiamızın en tepesinde bizlere ışık tutan rehberlik yapan kişilersiniz. Yıl boyunca yapmış olduğunuz planlı programlı çalışmalardan dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Eğitimimizin kalitesi sizin çalışmalarınızla daha da artacaktır. Hepinize verdiğiniz destek ve itinalı çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum" dedi.
İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’un konuşmasının ardından toplantı gündemi doğrultusunda gündem maddeleri değerlendirilirken,yapılan çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Maarif Müfettişleri Yıl Sonu Toplantısı Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN