Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nihat Özdemir’den Diyarbekirspor A.ş.’ye Sponsorluk Desteği

Giriş Tarihi: 28.7.2015 19:18 Güncelleme Tarihi: 29.7.2015 06:39
Haziran ayında yapılan genel kurulda Yıldırım Demirören başkanlığındaki TFF yönetimine giren Fenerbahçe eski Başkanvekili ve iş adamı Nihat Özdemir, 3.Lig 2.Grup’ta mücadele eden Diyarbekirspor A.Ş.’ye destek sözü verdi.
Bu sezon 3. Lig 2. Grupta mücadele edecek olan Diyarbekirspor A.Ş’ye sponsorluk desteği Nihat Özdermir’den geldi. Geçmiş yıllarda başta Diyarbekirspor olmak üzere bölgedeki bir çok spor kulübüne maddi destek sağlayan Özdemir, Diyarbekirspor’a forma reklamı yoluyla sponsor olarak maddi destek sağlayacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Nihat Özdemir, Bu topraklarda büyüyen ve yetişen bir insan olarak her zaman faydalı olmaya çalıştığını söyledi. Özdemir, “Spor kulüplerine bugüne kadar gerekli desteği verdik. Maalesef Diyarbekirspor’a defalarca kaynak sağlamamıza rağmen iyi yönetilemedi. Diyarbekirspor’un mücadelesini heyecanla takip ediyoruz. Bölgenin sporda yeniden ayağa kalkması için ne gerekiyorsa yapacağız. Diyarbekirspor’a federasyon yöneticisi kimliğimden bağımsız olarak forma reklamı yoluyla destek olacağım. İnşallah bu takımımız hak ettiği yere gelir” dedi.
’DA BÖLGE KULÜPLERİYLE BULUŞACAĞIZ”
Diyarbekirspor’a ve bölge kulüplerine tesisleşme konusunda da her türlü desteği vereceklerinin altını çizen Özdemir, federasyon yönetimi olarak ligler başlamadan önce Diyarbakır’a çıkarma yapacaklarını belirtti. Özdemir, ”Yıldırım Demirören’in bölgeye bakışı çok iyi. Yeni dönemde iyi şeyler yapmak istiyoruz. Bu akşamki yönetim kurulu toplantısında tarih belirleyerek ligler başlamadan önce Diyarbakır’a çıkarma yapacağız. Bölgedeki tüm kulüplerle bir araya gelerek hem kaynaşma sağlayacağız,hem de sorunlarına çözüm arayacağız” diye konuştu.
“DİYARBEKİRSPOR FORMASI İLK KEZ ÖZDEMİR’E VERİLDİ”
Diyarbekirspor Futbol Yatırımları A.Ş Başkanı İhsan Yapıcı görüşmenin sonunda Nihat Özdemir’e isminin yazılı olduğu 21 numaralı Diyarbekirspor formasını hediye etti. Özdemir daha sonra forma için kulübe teşekkür ederek, Diyarbekirspor hayırlı olur, rahmetli babasının da Diyarbakır değil, Diyarbekir dediğini ve Diyarbekirspor isminin de kendisinde heyecan uyandırdığını ifade etti. İş gezisi nedeniyle geldiği Diyarbakır’da Diyarbekirspor Futbol Yatırımları A.Ş. Başkanı İhsan Yapıcı ve Kulüp Basın ve Medya Sorumlusu Saffet Azbay ile bir süre görüşerek kulübün çalışmaları hakkında bilgi alan Özdemir, daha sonra İstanbul’a gitti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nihat Özdemir’den Diyarbekirspor A.ş.’ye Sponsorluk Desteği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN