'Çirkin'di, adayı oldu

Rebekah küçükken "çirkin olduğu" için kendisiyle dalga geçilmesi nedeniyle eğitimini evde tamamladı. 23 yaşındaki genç kıza, finalinde yarışması için sosyal medyada oy yağıyor

Giriş Tarihi: 2.2.2015
'Çirkin'di, güzellik kraliçesi adayı oldu
'de, arkadaşları tarafından okuldaki en çirkin buruna sahip olduğu için dalga geçilen Rebekah Hemsley'in ailesi, fiziksel olarak da rahatsız edilmesinin ardından küçük kızlarını okuldan almaya karar verdi. İkinci sınıftan itibaren annesinin yardımıyla eğitim hayatına devam eden Rebekah, ailesinin destekleri sayesinde başarıya ulaştı. Okulunu başarıyla tamamlayan Rebekah, şu anda İngiltere'nin en ünlü iki ajansı adına modellik yapıyor.

KOLOMBİYA GÜZELİ KAİNAT GÜZELİ SEÇİLDİ - TIKLAYIN

LÜBNANLI GÜZELİN ÇEKTİĞİ SELFİE OLAY OLDU - TIKLAYIN

'ÖZGÜVENİM YIKILMIŞTI'
Henüz 23 yaşında olmasına rağmen hayallerine adım adım ilerlerken Rebekah'ın önüne başka engeller de çıktı. Yaklaşık 2 yıl önce endometriozis isimli bir kadın hastalığı teşhisi konulan genç kız, rahatsızlığına ve ağrılarına rağmen çekimlere gitmekten vazgeçmedi. Geçtiğimiz haftalarda ise sıradan bir selfie'sini gönderdiği yarışma hayatını değiştirdi. İngiltere'nin en güzel kadınını seçmek için yapılan yarışmanın duyurularını gören Rebekah, çektiği bir fotoğrafıyla yarışmaya başvurdu. Ertesi gün de kabul edildiğine dair onay mesajı aldı. Genç kızın sayfasında bir sonraki tura geçebilmesi için binlerce kişi oy veriyor. Rebekah eğer gerekli oy sayısına ulaşırsa, İngiltere 'nın yarı finalinde boy gösterecek. Rebekah, "Küçüklüğümde çevremdeki çocukların bana karşı ne kadar acımasız olduklarını düşünüp ağlardım. Özgüvenim tamamen yıkıldığı için okula gitmekten korkuyordum. Şimdiyse buradayım. Tamamen içine kapanık birinden, güçlü ve gururlu birine dönüştüm" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Çirkin'di, güzellik kraliçesi adayı oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN