Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’nın kızını 150 hayvan karşılığı istedi

Kenyalı bir avukat, Başkanı Barack ’nın 16 yaşındaki kızı Malia ile evlenmek için 150 hayvan teklif etti.

Giriş Tarihi: 27.5.2015 11:47 Güncelleme Tarihi: 27.5.2015 14:53
Obama’nın kızını 150 hayvan karşılığı istedi
Kenyalı Felix Kiprono isimli bir avukat, Başkanı 'nın büyük kızı Malia ile evlenmek istediğini söyledi. Kiprono, bu hayalini gerçekleştirebilmek için Obama'ya 50 inek, 70 koyun ve 30 keçi ödeme yapmaya hazır olduğunu dile getirdi.

Yerel bir gazeteye röportaj veren Kiprono, Malia ile Obama'nın ilk defa başkanlık için aday olduğu 2008 yılında ilgilenmeye başladığını belirtti. Kiprono, "O zamandan beri kimseyle birlikte olmadım ve ona sadık kalacağım sözünü verdim. Bu dileğimi ailemle paylaştım ve bu konuda bana yardımcı olacaklarını söylediler" diye konuştu.

OBAMA'NIN MÜSLÜMANLIK BELGESİ-TIKLAYIN


Evlilik teklifini Obama'ya götürme niyetinde olduğunu belirten Kiprono, ABD Başkanı'nın Temmuz ayında Kenya'ya yapacağı ilk başkanlık ziyareti sırasında Malia'yı da yanında getirmesini umduğunu belirtti. Kenyalı avukat, "Şu anda Obama'ya bu ziyarette Malia'yı da getirmesini istediğimi ifade ettiğim bir mektup yazıyorum. Umarım elçilik bu mektubumu kendisine iletir" dedi.

ABD KANSER Mİ YAPIYOR?

Kenyalı avukat Felix Kiprono, servet avcısı olduğu iddialarını yalanlayarak, "İnsanlar ailenin parası peşinde olduğumu düşünebilir ancak böyle bir şey söz konusu değil. Benim sevgim gerçek" şeklinde konuştu.

Yaşı belirtilmeyen genç avukat, kırsal kesimde yer alan köyünün yakınlarındaki bir tepede yapacağı evlilik teklifini halihazırda planladığını ve düğünde şampanya yerine Kenya'da "mursik" adı verilen geleneksel bir ekşi süt ikram edileceğini ifade etti. Malia ile çift olarak "sade bir hayat" yaşayacaklarını söyleyen Kiprono, "Malia'ya nasıl inek sağılacağını, yulaf lapasının nasıl pişirileceğini ve nasıl mursik yapılacağını öğreteceğim" dedi.

BATI İLE RUSYA'NIN TATBİKAT SAVAŞI

HUZUREVİNDE YANDILAR

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Obama’nın kızını 150 hayvan karşılığı istedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN