Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ruslar bile Eren Erdem'in palavrasına inanmadı

Taha Dağlı'nın aktüelde yayınlanan köşe yazısında bahsettiği CHP milletvekili Eren Erdem, Rus Televizyonuna “Türkiye, DAEŞ’e sarin gazı veriyor” dedi. Putin’in TV’si bile bu palavraya inanmamış olacak ki sarin gazının kaynağıyla ilgili bambaşka bir haber yaptılar.

Giriş Tarihi: 21.12.2015 10:40 Güncelleme Tarihi: 21.12.2015 11:04
Ruslar bile Eren Erdem'in palavrasına inanmadı

EREN ERDEM'İ ZARFLADILAR


CHP Milletvekili Eren Erdem ile sarin gazı hakkında röportaj yapan Putin'e yakınlığı ile bilinen Russia Today, Esad'ın sarin gazı kullanmadığını tüm dünya ve kamuoyuna duyurmak ve yüzlerce insanın katili Esad'ı aklamak için Eren Erdem'i Rus oyununa ortak ettiler.

EREN ERDEM'İN PALAVRASI GÜLDÜRDÜ

Russia Today, röportaj sırasında CHP Milletvekili Eren Erdem'e sarin gazıyla ilgili bir soru yönelttiği sırada Erdem'in söyledikleri kanal yöneticilerini bile inandıramamış olacak ki kendilerine başka kurban bulmak zorunda kaldılar. "Eren Erdem, DAEŞ'e sarin gazını Türkiye'nin verdiğini söyledi.

EREN ERDEM'İN SÖYLEDİKLERİ TATMİN ETMEDİ

Erdem'in söyledikleriyle tatmin olmayan kanal Kaddafi'nin kuzeni Ahmet Kaddafi'yle röportaj yapmak zorunda kaldı. Konu yine aynıydı. Sarin gazı ve Esad'ı aklamak...

CHP'li Eren Erdem'in ihaneti

CHP'Lİ EREN ERDEM'İN İHANETİ

KADDAFİ'NİN KUZENİNİN SÖYLEDİKLERİ DAHA MANTIKLI GELDİ

Kaddafi'ye göre DAEŞ teröristleri Libya'nın başkenti Trablus'ta çöllük bir arazide, yerin altında bulunan gizli bir depoda tutulan kimyasalları ele geçirdi. "DAEŞ sarin gazını Libya'dan çaldı Teröristler o depoya farklı tarihlerde iki baskın gerçekleştirdi. Birinde 8 diğerinde ise 5 varil dolusu sarin gazını çaldı. Sonra da sarin gazını Suriye'ye götürdü.

RUSSİA TODAY O AÇIKLAMAYI MANŞETİNDE TUTUYOR

Rus Televizyonu şimdi bu açıklamayı manşetlerinde tutuyor. Zira onlar için önemli olan Sarin Gazının Esed tarafından kullanılmadığını dünyaya duyurmaya çalışmak. Sarin gazını kim kullanıyor, Putin'in çok da umurunda değil. Rusya sadece Esed'i aklama peşinde.

EREN ERDEM'iN İFTİRASININ İZAHI YOKTU
Putin'in Esadı kamuoyuna aklamaya çalışması nedeniyle ilk önce Eren Erdem'i zarfladılar, o da yemi yutarak, Rus oyununa alet oldu.
Eren Erdem'in iftirasının hiçbir akıllıca izahı yoktu. Ruslara göre böyle bir palavrayla Esed'i kurtarmak zor işti. Bunun farkına varınca kendilerine başka bir kurban seçtiler. O da Kaddafi'nin kuzeni oldu.

EREN ERDEM'E SUÇ DUYURUSU


Kaddafi ile Eren Erdem'in sarin gazı iddialarına bakınca, Libya kaynaklı hikaye, Eren Erdem'inkinden çok daha mantıklı duruyor.
En azından Kaddafi gazın nerede tutulduğunu, kimler tarafından çalındığını, detaylarıyla anlatıyor, iddiasına destek olsun diye adres veriyor.
Eren Erdem gibi aslı astarı olmayan içi boş bir palavra sallamıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ruslar bile Eren Erdem'in palavrasına inanmadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN