Hasan Türkyılmaz AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı

Giriş Tarihi: 19.2.2015 11:17
Hasan Türkyılmaz AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı
Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müfettişi, Adapazarı Orman Bölge Müdürü iken görevinden istifa eden Hasan Türkyılmaz ’den Milletvekili aday adayı oldu. Hasan Türkyılmaz aday adaylık başvurusunu AK Parti il başkan vekili Nurettin Şahin’e teslim etti.
AK Parti’de aday adaylık süreci devam ediyor. Adapazarı Orman Bölge eski Müdürü Hasan Türkyılmaz Düzce’den milletvekili aday adayı için müracaatta bulundu.
Türkyılmaz burada yaptığı konuşmada, “22 yıllık kamu hizmetim boyunca tek gayem, aziz milletimiz ve Türkiye’miz için çalışmak oldu. 2011-2014 yıllarında Adapazarı Orman Bölge Müdürü olarak görev yaptım. 7 Haziran 2015 tarihinde gerçekleştirilecek olan 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nde AK Parti’den Düzce Milletvekili Aday Adayı olmak amacıyla Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nda Müfettişlik görevimden istifa etmiş bulunuyorum. Ak kadroların bir neferi olarak, Yeniden Büyük Türkiye’nin inşası, dünya mazlumlarının yanında etkili ve güçlü bir şekilde yer almak, aziz milletimize, güzel ülkemize, şirin Düzce’mize ve onun saygın insanına hizmet etmek için Adalet ve Kalkınma Partisi Düzce Milletvekili Aday Adayıyım” dedi.
Türkyılmaz’ın aday adaylık başvurusunu alan İl Başkan Vekili Nurettin Şahin’e çıktığı bu yolda başarılar diledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hasan Türkyılmaz AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN