Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mustafa Yılmaz AK Parti’den Aday Adayı Oldu

Giriş Tarihi: 20.2.2015 10:58
Mustafa Yılmaz AK Parti’den Aday Adayı Oldu
Beyköy eski Belediye Başkanı AK Parti eski İl başkanlarından İnşaat Mühendisi Mustafa Yılmaz, kalabalık bir gurup ile aday adayı başvurusu yaptı.
AK Parti’de aday adaylık müracaatları tüm hızıyla sürüyor. Beyköy eski Belediye Başkanı AK Parti eski İl başkanlarından İnşaat Mühendisi Mustafa Yılmaz, aday adayı başvurusu yaptı.
Yılmaz burada yaptığı konuşmada, teşkilattan gelen adaylara daha önem verilmesi getirdiğini belirterek “Partinin her kademesinde emek verdik. Siyaseti adeta meslek edindik. Siz güzide insanlara hizmet etmek için çalıştık. Partimiz için mücadelemize devam edeceğiz. Teşkilatlarda gerçekten çok emek veren arkadaşlarımız var. Bunun yanında siyaseti kullanarak siyasi olarak bir yere gelmeye çalışan bir sürü arkadaşımız var. Milletvekilli sıralamasında bunların çoğunluğunun bürokrasiden oluşuyor. Teşkilat mensubu olarak bunu yadırgıyorum. Bunların kişilikleri ile hiçbir sorumuz yok olamaz. Teşkilatlar biraz daha kendi içlerinden gelen aday adaylarına destek vermeli. Birde ’de şöyle bir durum var. Düzce’de kısa süre görev yapmış bir kişi bile gelip burada aday adayı olabiliyor. Bunu yadırgıyorum. Teşkilatlara birlik ve beraberlik çağrısında bulunuyorum. Bunlar benim şahsi görüşlerim. Bilgimiz ve birikimimiz olduğuna inanıyorum” dedi.
AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin’de aday adayı olan Mustafa Yılmaz’ı tebrik ederek adaylık dosyasını teslim aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mustafa Yılmaz AK Parti’den Aday Adayı Oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN