Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çabuk, Yeni ’nin İnşası İçin Adım Adım Yollarda

Giriş Tarihi: 10.3.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Çabuk, Yeni Düzce’nin İnşası İçin Adım Adım Yollarda
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Dr. Numan Çabuk, Yeni Türkiye vizyonunda yer alacak Yeni Düzce’nin inşası için çıktığı yolda, çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.
Her gittiği cemiyette halkla bütünleşen, dertlerini dinleyen ve çözüm alanında görüşlerini paylaşan Çabuk, merkezde bulunan halk pazarında esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Kah tezgahın arkasına geçerek esnafa yardım eden, kah vatandaşların alışverişlerine yardımcı olan Çabuk, gezisinde pazaryerini bir kez daha dolaşma ve fiziki şartlarını yerinde görme imkanı buldu. Esnaf tarafından samimi şekilde karşılanan Çabuk, pazaryeri ile ilgili izlenimlerini de paylaşırken, pazaryerinin girişinde kurulu bulunan köy pazarında köylü kadınlarla görüştü.
Kendisinin de bir çiftçi çocuğu olduğunu, köyde büyüdüğünü ve bunu dile getirmekten gurur duyduğunu ifade eden Çabuk, "Sizler sayesinde ben ve benim gibiler bugün Yeni Türkiye ve Yeni Düzce’nin oluşumundan bahsedebiliyor. Çiftçilik ve tarımın zorluklarınızı pek çok kez bizde yaşadık. Ürün yetiştirmek, daha sonra toplayarak, pazara getirip satabilmek oldukça meşakkatli bir iş. O bakımdan sizler çok kıymetlisiniz" dedi.
Her girdiği dükkanda sıcak şekilde karşılanan Çabuk, vatandaş ve esnafa kendisini tanıtırken, Yeni Türkiye düzeninde önemli rol alması adına Yeni Düzce’yi birlikte inşa edeceklerini ilk ağızdan paylaştı. Çabuk, pazaryerinin tamamını gezerken, esnaf lokantasında öğle yemeğinde bir araya geldiği esnaf ve vatandaşların sorunlarına da kulak vererek, notlar almayı da ihmal etmedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çabuk, Yeni Düzce’nin İnşası İçin Adım Adım Yollarda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN