Orman Muhafaza Memurlarına Eğitim

Giriş Tarihi: 3.4.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Orman Muhafaza Memurlarına Eğitim
Orman İşletme Müdürlüğünde görevli Orman Muhafaza memurları ile katip/mutemet görevi yapan personele, Orman Genel Müdürlüğünün kurumsal uygulamaları konularını içeren bir eğitim düzenlendi.
İşletme Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan eğitimde, kurumsal uygulamalara nasıl giriş yapılacağı, şifre güvenliği, bilgi güncelleme, izin evrakı oluşturma, rotasyon işlemlerinde izlenecek yollar gibi konular anlatıldı.
Personel Şefi ve BTİ sorumlusu tarafından yapılan bilgilendirme ve uygulama eğitiminde şifre değiştirilmesi, Elektronik Belge Yönetim Sisteminden yıllık izin evrakı oluşturulması, günlük yapılan işlerde mesailerin ne şekilde doldurulacağı, personelin rotasyona tabi olduklarında nereden giriş yapılıp, hangi işlemlerin yapılacağı konuları adım adım anlatıldı. Eğitimin bitiminde yapılan uygulamaların çok faydalı olduğu gözlendi.
Eğiticiler tarafından, yapılan eğitime katılan tüm personele, Kurumsal Uygulamaları kullanma konusunda güven verildiği, uygulamaları daha bilinçli kullanmaları ve bilişim konularında daha aktif olmaları hususunda bilgilendirildikleri belirtildi. Bu tür eğitimlere devam edilmesi, uygulamalardaki yeniliklerden ve güncellemelerden tüm personelin haberdar edilmesi temennileri ile eğitime son verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Orman Muhafaza Memurlarına Eğitim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN