Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Belediye Meclisi, Mayıs Ayı İlk Oturumunu Gerçekleştirdi

Giriş Tarihi: 5.5.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 5.5.2015 14:47
Düzce Belediye Meclisi, Mayıs Ayı İlk Oturumunu Gerçekleştirdi
Belediye Meclisi, Mayıs ayı ilk birleşimini Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş başkanlığında gerçekleştirdi. 14 maddenin görüşüldüğü toplantıda 2014 yılı Kesin Hesap Özetine ilişkin madde oybirliği ile kabul edildi.
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in başkanlık yaptığı toplantıda Konuralp Mahallesi adına yapılan Toprak Koruma Kurulu Kararı talebi, Çay Mahallesi ve Ağa Mahallesi arasında mahalle ihdası, Çakırlar Mahallesi sınır değişikliği, imar planı tadilat talepleri, Kazukoğlu mevkii konut alanı talebi ve Çamköy Mahallesi imar planı değişikliği şeklindeki maddelerin İmar Komisyonuna sevk edilmesine karar verildi.
Meclis toplantısında Merkez 1375. Caddenin Ruhi Kurnaz, 1405. Caddenin ise Servet Bucurgat adlarını almasına ilişkin madde de görüşülerek son değerlendirme için İmar Komisyonuna gönderilmesi kararlaştırıldı.
ASAR DERESİ KENARINA YAPILACAK KATLI OTOPARK KONUŞULDU
Toplantıda Asar Deresi kenarına yapılacak katlı otoparka ilişkin gelen şikayetler de değerlendirilerek projenin yeniden görüşülmesine karar verildi. Gündem maddesi, İmar Komisyonuna sevk edildi.
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, son olarak Muhtarlık İşleri Müdürlüğü norm kadro ataması hakkındaki yazıyı okutarak ilgili göreve Nurullah Şahin’in atandığına ilişkin meclis üyelerine bilgi verdi.
Bir sonraki birleşimin 8 Mayıs 2015 Cuma günü saat 19:00’da gerçekleşmesine karar verilerek toplantı sona erdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Düzce Belediye Meclisi, Mayıs Ayı İlk Oturumunu Gerçekleştirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN