Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Estonya, Fransa, Polonya, Slovakya Ve İtalya’dan Geldiler

Giriş Tarihi: 25.5.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 25.5.2015 14:10
Estonya, Fransa, Polonya, Slovakya Ve İtalya’dan Geldiler
Hürriyet Ortaokulu Müdürlüğü tarafından hazırlanan, Hayat Boyu Öğrenme Comennius Programı çerçevesinde “Bir Bütünün Parçası” proje kapsamında Estonya, Fransa, Polonya, Slovakya ve İtalya’dan öğretmen ve öğrenciler, Düzce Valisi Ali Fidan’ı ziyaret ettiler.
5 ayrı ülkeden gelen Vali Ali Fidan konuklarını Türkiye ve Düzce’de ağırlamaktan duyduğum memnuniyeti ifade ederek yaptığı konuşmasında “Onları Türkiye ve Düzce ilimizde ağırlamaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Düzce’miz Türkiye’nin en genç ama en güzel illerinden birisidir. Ankara ile İstanbul’un ortasında hem kültürel, hem de doğal güzellikleriyle, deniziyle, tarihi kalıntılarıyla güzel illerimizden birisidir. Bu tür etkinliklerin kardeşliğin, barışın iyi örneklerin gelişmesine katkı sağlayacağına inanıyorum. Özellikle eğitim camiasında bu tür ortak projelerin evrensel anlamda eğitim kalitesinin gelişmesi, gelecek nesillerin daha barışçıl daha kardeşçe yetişmesi açısından önemli olduğunu düşünüyorum. Kendilerini burada görmekten burada ağırlamaktan duyduğum memnuniyeti ifade ediyor, hoş geldiniz diyorum” dedi.
Öğretmen, öğrenciler çok farklı kazanımlar elde ettiklerini belirtip, Türklerin misafirperver bir millet olduğuna vurgu yaptılar. Ziyaret Vali Ali Fidan’ın katılımcılara çeşitli hediyeler verilmesi ve toplu hatıra fotoğrafı çektirmesi ile sona erdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Estonya, Fransa, Polonya, Slovakya Ve İtalya’dan Geldiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN