Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Partide İlk Toplantı Yapıldı

Giriş Tarihi: 12.6.2015 21:08 Güncelleme Tarihi: 13.6.2015 00:34
AK Partide İlk Toplantı Yapıldı
AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin Başkanlığında, 7 Haziran 2015 Milletvekilliği Genel Seçimi sonrasında ilk yönetim kurulu toplantısı parti il binasında gerçekleştirildi. Başkan Keskin, tüm yönetim kurulu üyelerine özverili çalışmalarından dolayı tek tek ellerini sıkarak teşekkür etti.
AK Parti Düzce İl Başkanlığı yönetim kurulu toplantısı 7 Haziran 2015 seçimlerinin ardından ilk kez toplandı. Parti il binasında gerçekleştirilen toplantıya tüm yönetim kurulu üyeleri katıldı.
7 Haziran 2015 Milletvekilliği seçimlerinde Düzce’nin yüzde 60.35 oy oranını yakaladığını ve 3 milletvekili ile Düzce’yi Ankara’da temsil edeceklerini yineleyen AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “Yaklaşık üç ay boyunca çok sıkı ve özverili bir şekilde çalışmalarımızı yürüttük. Düzceli hemşerilerimiz de bu çalışmalarımızı gördü ve bize teveccüh gösterdi. Sizlere ayrı ayrı yanımızda olarak çalışmalarımızda bizi desteklediğiniz ve her şeyi arka plana atarak partimizin, davamızın peşinden yürüdüğünüz için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu ile 81 il başkanı ile yapılan toplantının ayrıntılarını paylaşırken, Düzce’nin başarısının Genel Merkezde Başbakan nezdinde takdir topladığını da kaydetti.
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, daha sonra tüm yönetim kurulu üyelerinin seçimlerle ilgili olarak görüş ve yorumlarını aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Partide İlk Toplantı Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN