Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Standard Profil, Ailenin Başarılı Bin Öğrencisini Ödüllendirdi

Giriş Tarihi: 13.7.2015 15:38 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 17:13
Standard Profil, Ailenin Başarılı Bin Öğrencisini Ödüllendirdi
ve Manisa’daki fabrikalarında yaklaşık 4 bin 500 kişiyle sızdırmazlık profili üreten Standard Profil, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da ilk ve orta öğretimde okuyan Standard Profil Ailesinin bin başarılı öğrencisine karne hediyesi dağıttı.
Düzce ve Manisa’daki fabrikalarında çalışan ailelerin ilk ve orta öğretimde okuyan çocukları, yaz tatiline Standard Profil’in karne hediyeleri ile başladı. Manisa ve Düzce’deki yaklaşık4 bin 500 çalışanın ilk ve orta öğretimde eğitim gören 1000 çocuğunun çalışma kitabı ve hediye çekinden oluşan karne hediyeleri Standard Profil İnsan Kaynakları Departmanı tarafından teslim edildi.
Standard Profil Düzce Fabrikası Genel Müdürü Teoman Yücel, “2014 yılında da Standard Profil Ailesinin okuyan çocuklarını unutmayıp karne hediyelerini dağıtmıştık. Standard Profil olarak bu yıl da başarılı öğrencilerimizi ödüllendirmeye devam ediyoruz” sözleri ile kurum içi iletişim süreçlerinde istikrarın önemine dikkat çekti.
Manisa Organize Sanayi 3. Kısımda yer alan Standard Profil Manisa-1 Fabrikası Genel Müdürü Çağan Dikmen ise, “Standard Profil Ailesi olarak en önemli amacımız çocuklarımızın gelişimlerine katkı sağlamak. Çocuklarımız, başarıları ile sadece ailelerini değil bizleri de oldukça mutlu ediyor” sözleri ile eğitimi ödüllendirmeye devam edeceklerini paylaştı.
Manisa-2 Fabrikası Genel Müdürü Ergenç İneler ise, “Çalışanlarımızın çocuklarına verdiğimiz önemi, eğitim sürecini destekleyerek gösteriyoruz ve göstermeye de devam edeceğiz. Okuyan çocuklarımızı her daim ödüllendireceğiz” ifadeleriyle, gelişimin ve geleceğe yatırımın Standard Profil için önemini belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Standard Profil, Ailenin Başarılı Bin Öğrencisini Ödüllendirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN