AK Parti Ailesi Bayramlaştı

Giriş Tarihi: 18.7.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
AK Parti Ailesi Bayramlaştı
AK Parti İl Başkanlığı tarafından Ramazan Bayramı dolayısıyla Camlı Köşkte bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. AK Parti Ailesi sırayla bayramlaştı.
AK Parti Düzce İl Başkanlığı Ramazan Bayramı bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Güzel bir havada geçen bayramlaşma töreninde ilk olarak AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Milletvekilleri Faruk Özlü, Fevai Arslan, Ayşe Keşir, Belediye Başkanları partililerle bayramlaştı. AK Parti bayramlaşma törenine STK temsilcileri de katıldı.
“BARIŞ VE SAADET DİLİYORUM”
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, AK Partililere seslendi. Keskin konuşmasında tüm AK Partililerin ve İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutladıktan sonra “Sizler de gayet iyi bilmektesiniz ki Dünyanın çeşitli yerlerinde Mısır’da, Suriye’de, Irak’ta, Arakan’da Miyanmar’da, Doğu Türkistan’da Filistin’de ve birçok Müslüman ülkede Müslüman kardeşlerimiz zulüm altında yaşamaktadır. Rabbimden, şu mübarek Bayram gününde İslam alemi ve tüm dünyadaki insanlara barış ve saadet diliyorum. Savaşsız, kansız bir dünya temenni ediyorum. Birliğin, beraberliğin, uzlaşmanın ülkemiz için çok önemli olduğu şu günlerde, Bayramın verdiği mesaj doğrultusunda, partimiz ve mensuplarının bu değerler hususundaki hassasiyeti göz önüne alındığında AK Partimiz yine ülkemizin birliğinin, dirliğinin en sağlam temel taşı olma noktasında yer aldığı açıktır. Bu minvalde cümlemizin Ramazan Bayramını en kalbi duygularla kutluyor, ülkemize İslam Alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum” ifadelerinde bulundu.
“BİRLİK BERABERLİĞİMİZ ÖNEMLİ”
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, partililere seslenerek, “Bugün gerçekten çok güzel bir günü idrak ediyoruz. Dini bayramlar birlik beraberlik ve birbirimizi tekrar görmek açısından çok önemi. İnşallah ramazanı yaşadığımız gibi bayramları da yaşarız. Hepinizin bayramı bir kez daha kutluyorum” dedi.
“BEN HAKSIZLIKTAN YANAYIM”
Kurucu İl Başkanı ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fahri Çakır, AK Parti Ramazan Bayramı Bayramlaşma töreninde AK Partililere seslendi. Çakır, “Ben burada kurucu il başkanı olarak bulunuyorum. Şu anda tarafım. Ancak haksızlığın tarafı değilim. Elimizdeki kimliği haksızlıktan yana kullanmıyorum. Düzce’de her zaman ikinci tartışılıyor. Bundan sonra da hep öyle tartışılacak. Bu hizmet sizlerin omzunda yükselmiştir. Hikmet Keskin başkanlığında bu teşkilat Düzce’de aldığı oyu, merkezi teşkilata gururla sundu. Teşkilatsız siyaset olmaz. Teşkilatın patronu il başkanımız ve milletvekillerimizdir. İl sınırlarının içinde il teşkilatına tabi olmak zorundadır. Biz de üzerimize düşen görevleri yaptık. Belediyelerimiz tamamen AK Partilidir. Onlar bu partinin yüz aklarıdır. Tüm ilçe ve beldelerimizi tebrik ediyorum. 7 Haziran seçimlerinden sonra ortaya çıkan tablo, özlenen tablo değildir. Diğer partiler sevinç çığlıkları attılar. Bu dünyada görülmemiş bir durumdur. En kötü karar kararsızlıktan iyidir. Bir an önce hükümet kurulsun istiyoruz” ifadelerinde bulundu.
“TAKIM ARKADAŞLIĞININ ÖRNEĞİ DÜZCE’DİR”
Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, “Bayramlarda çok sık kullandığımız bir dua var. Allah sevdiklerinizle nice bayramlara eriştirsin. Ben cenazeden buraya geldim. Bayram bazı evlere gelmedi. Sevdiklerimizle nice bayramlara eriştirmesini Allah’ım nasip etsin. Sizlerin ve takım kaptanımız İl Başkanımızla çok iyi bir seçim dönemi geçirdik. Düzce bu takım arkadaşlığının en güzel örneğidir. 6 Haziranda bıraktığımız yerden devam edeceğiz” dedi.
“HAYIRLI BİR KOALİSYON KURULACAK”
AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, “Bu sıcak günde bizden beklenen şudur. Hükümet kuruluyor mu, kimle kuruluyor sorularının cevabıdır. Başbakanımızın da söylediği gibi inşallah hayırlı bir koalisyon kurulacak. Ancak bizim bütün iyi niyetimize karşı muhalefet istemiyorsa Düzce teşkilatlarına güvenerek yeni bir seçime hazırız dedik. Düzce 9 seçimde birliğini beraberliğini kanıtlamıştır. Biz de çizmemizi çıkarmadık. Aldığımız başarılarda tüm teşkilatlarımızın emeği var. Sizden aldığımız güçle yarın seçime girsek yine 3-0 alacağımızı biliyoruz. Sizleri temsilen biz seçime hazırız diyoruz. Mübarek Ramazan bayramınızı tebrik ediyor, Müslüman dünyasında akan kanın durmasını diliyoruz” ifadelerinde bulundu.
“VERDİĞİMİZ SÖZLERİ YERİNE GETİRECEĞİZ”
AK Parti Düzce Milletvekili Faruk Özlü, “Bayramınızı tebrik ediyorum. Seçim dönemi geçirdik. Koalisyonların ne kadar zor ve zararlı olduğunu anlatmaya çalıştık. Türkiye bu koalisyonlara kalmasın dedik. Ne kadar haklı olduğumuzu bugünkü ortam bizlere gösteriyor. Seçim döneminde verdiğimiz bütün sözleri yerine getireceğimizi tekrarlıyorum” şeklinde konuştu.
Protokol konuşmalarının ardından AK Parti Düzce Gençlik Kolları tarafından 5-8 yaş arasındaki camilerde Kuran Kursunda eğitim gören çocuklar arasında gerçekleştirilen “Hayallerinin Bayramını Çiz” resim yarışmasında dereceye giren İbrahim Güney, Miraç Mandıralı, Okan Zeynel, Ferhat Gündüz, Köksal Demir’e ödülleri takdim edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Ailesi Bayramlaştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN