Vetra Aİlesİ büyüyor

Giriş Tarihi: 19.10.2014
Vetra Aİlesİ büyüyor

'de 10 milyon liralık yatırım yapan Vetra Cam Balkon Sistemleri Ailesi, her gün büyüyor. Fima sahibi Göknil Ay, "Ege'deki bayilerimiz belli oldu. Şimdi ülke geneline yöneleceğiz" dedi

'de cam sektörüne yaptığı 10 milyonluk yatırım ile 300 kişiye istihdam sağlamayı hedefleyen ve adından, "Cam Kraliçesi" olarak söz ettiren 24 yaşındaki Göknil Ay, dur durak bilmiyor. Oluşturduğu ekibiyle birlikte çalışmalarını sürdüren Ay, Vetra Cam Balkon Sistemleri Ailesi'ni her geçen gün büyütüyor. Cam alanında yurt dışında özel eğitim gören Ay, "Hedefimiz, sektörle ilgili yeni tasarım ve teknolojiyi müşterilerimizle buluşturmayı hedefliyoruz. Önce bizimle çalışacak bayilerimizi belirlemek için çalışmalara başladık. Ege'de çalışacağımız bayilerimizin büyük bölümünü belirledik. Ege'den sonra ülke genelinde de bayilik çalışmalarımız sürecek" dedi. İnşaat alanında önemli çalışmalara imza atan işadamı babası Musa Ay'ın desteği ve öz kaynakları ile cam balkon sistemlerine 10 milyon TL yatırım yapan Göknil Ay, kendi markası Vetra Cam'ı hayata geçirdi. Babasına ait 20 yıllık inşaat şirketlerine, cam balkon sistemleri üreten Vetra Cam'ı da eklediklerini belirten Ay, "Hiç bir bankadan kredi almadan kendi öz kaynaklarımızla 10 milyonluk yatırım yaptık. Öncelikle iş disiplini, kalite ve dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden tüketicilerimize hizmet vermeye başladık. Çevreye ve insanlara saygımız önceliğimiz" dedi.

MERKEZ İZMİR'DE

Her yıl hedef büyütmeyi hedeflediklerini belirten Ay, "Teknolojinin son sistemini oluşturan cam üretim makinelerimizi, kısa bir süre önce faaliyete geçirdik. Bu sayede 300 kişiye istihdam sağlayacağız. Çeşitli illerde güvenilir ve cam balkon sistemleri alanında deneyimli firmalara bayilik veriyoruz. İzmir'i merkez yapıp Türkiye'nin her yerine bayilik ağı oluşturacağız. Takılacak cam balkonda yer alan en küçük vidaya kadar her şey merkezimizden karşılanacak. Türkiye genelinde vereceğimiz bayiliklerle birlikte istihdamı 300 kişi olarak hedefledik. Dürüst ve iyi niyetli olan bayilerimizle bir aile olmayı hedefliyoruz. Ege'de bayilik çalışmalarımızın büyük bölümünü tamamladık. Ege'den sonra ülke genelinde 300 bayilik oluşturacağız. Cam Balkon sistemlerinde biz büyük bir aile olmayı hedefledik. Hedefimize adım adım ilerliyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vetra Aİlesİ büyüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN