Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dağ'dan, CHP'li başkanlara salvo

AK Parti Milletvekili Hamza Dağ, CHP'li başkanların Kocaoğlu'na destek açıklamasıyla gündemi değiştirmeye çalıştıklarını kaydetti

Giriş Tarihi: 26.10.2014
Dağ'dan, CHP'li başkanlara salvo
CHP'li ilçe belediye başkanlarının ortak bir açıklamayla, İzmir Büyükşehir Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun her konuda destekçisi olduklarını ifade etmelerine ilişkin ilk tepki AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ'dan geldi. Twitter hesabından yaptığı çıkışla, CHP'li başkanları adeta topa tutan Dağ, bildirinin gündeme başka noktalara çekme amacı taşıdığını kaydetti. Hükümetin tüm engellemelere rağmen İzmir'de başladığı İZKARAY ve Konak Tüneli gibi daha birçok projesini bitireceğini ve İzmirlinin hizmetine sunacağını belirten Dağ, "Ayak oyunlarına ve açılan davalara rağmen başlanan bu çalışmalar bitirilecektir. Bize sadece zaman kaybettirebilirsiniz. Bu millete olan hizmet aşkımızdan zerre kadar birşey eksiltemezsiniz" diye konuştu. Dağ, bildiride Hükümetin İzmir'e büyük ulaşım projesi yapmadığının savunulduğuna dikkat çekerek, "Ne gariptir ki bu bildiriye imza atan Konak Belediyesi aynı gün, bitmek üzere olan Konak tüneline dava açıyor. Büyükşehir Belediye başkanı ihalesi yapılan statlar için 'yaptırmam arkadaş'diyor. İlçe Belediye Başkanları ruhsat vermiyor.Ayrıca bir de dava açıyorlar" dedi.

SADECE ZAMAN KAYBI

Hamza Dağ'ın açıklamalarından öne çıkan diğer kısımlar şöyle: "İzmir'in CHP'li belediye başkanları Kocaoğlu'na destek açıklaması yapmışlar. Yine gündemi başka noktaya çekmeye çalışıyorlar. Büyükşehir Belediyesi taşınmak için Çınarlı'da bina kiralıyor, beş aydır taşınmıyor. Daha ne kadar milletin parasınının boşu boşuna ödeneceği de belli değil. İZKARAY (körfez geçişi) projesi yapılmış bekliyor, yine aynı senfoni bozuk bir melodi ile çalmaya başlıyor 'olmaz yaptırmayız'. Belediye başkanlarını anlıyoruz,çalışmayı sevmiyorlar.Bari çalışanlara engel olmayın. Bütün engellemelere, ayak oyunlarına ve açılan davalara rağmen başlanan bu çalışmalar bitirilecektir. Bize sadece zaman kaybettirebilirsiniz. Bu millete olan hizmet aşkımızdan zerre kadar birşey eksiltemezsiniz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dağ'dan, CHP'li başkanlara salvo
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN