Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Denizli'nin lady'leri meme kanserine karşı savaş açtı

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin eşi Ayşen Zeybekci başta olmak üzere Denizli protokolünün eşleri, Özel Sağlık Hastanesi'nin devam ettirdiği "meme kanseri" kampanyasına destek verdi

Giriş Tarihi: 31.10.2014
Denizli'nin lady'leri meme kanserine karşı savaş açtı
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin eşi Ayşen Zeybekci ve Denizli protokolünün eşlerinden Özel Sağlık Hastanesi'nin meme kanseri ile ilgili başlattığı etkinliğe destek geldi. Ayşen Zeybekci, meme kanseri ile ilgili çalışmalar hakkında bilgi aldı, "Kanserde erken tanı çok önemlidir" dedi. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin eşi Ayşen Zeybekci, Denizli Valisi Şükrü Kocatepe'nin eşi Sultan Kocatepe, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'nın eşi Berrin Zolan, Denizli İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir'in eşi Zuhal Demir, meme kanserinde farkındalık oluşturmak ve destek vermek için Denizli Özel Sağlık Hastanesi'ni yeni ve akıllı binasında ziyaret etti.

ÜCRETSİZ MUAYENE
Ayşen Zeybekci ve diğer protokol eşlerini, Denizli Özel Sağlık Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Rıdvan Erdemir'in eşi eczacı Arzu Erdemir karşıladı. Ayşen Zeybekci, meme kanseri ile mücadelenin çok önemli olduğunu belirtti, "Kadınlarımızın meme kanseri hakkında bilgilendirilmesi çok önemli. Bu nedenle hastanenin farkındalık oluşturmak için başlattığı bu etkinliğe destek vermek istedik. Kanserde erken tanı çok önemli. Kadınlarımız mutlaka bu konuda bilinçlenmelidir, Kadınlarımız mutlaka bu konuda kontrolden geçmelidirler. Meme kanseri hakkında da bilgi sahibi olmalıdırlar" dedi. Denizli Özel Sağlık Hastanesi, her 8 kadından birinde görülen meme kanserine dikkat çekmek için ücretsiz saat 15.30 ile 17.30 arasında randevulu hastalar için meme muayene günleri başlatmıştı. Bugün sona erecek olan kampanyaya Denizlili protokol eşleri de destek vermiş oldu.

SİCİLYA İLE İŞBİRLİĞİ ARTACAK
T.C. Sicilya Fahri Konsolosu Domenico Romeo, İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş'ı ziyaret etti. Romeo'nun, Ege ve Sicilya arasındaki ticari ilişkilerin geliştirilmesi için Sicilya'da bir ticaret ofisi kurulması önerisini desteklediklerini söyleyen Demirtaş, "İzmir ve Sicilya'nın Akdeniz'in iki önemli işaret noktası. Bu nedenle ilişkilerin geliştirilmesi için Sicilya'da bir ticaret ofisi kurulması fikrinizi prensipte destekliyoruz. Birlikte hareket etmek bölgelerimize çok önemli katkılar sağlayacaktır" dedi. Mayıs ayında başlayan Katanya - İstanbul uçuşlarıyla Sicilya'ya gitmenin daha kolay olduğunu söyleyen Domenico Romeo ise, "İzmir'den gelecek işadamı heyetini Sicilya'da ağırlamak istiyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Denizli'nin lady'leri meme kanserine karşı savaş açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN