Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Şimdi Gaziemir düşünsün"

İzmir Şirinyer'de trafik kurallarını çiğneyen kim olursa olsun hiç acımayan Önder Ergene'nin Gaziemir'e atanması sosyal medyayı salladı

Giriş Tarihi: 7.11.2014
Şimdi Gaziemir düşünsün
İzmir'in Şirinyer semtinde trafik polisi olarak görev yapan ve kestiği cezalarla tam bir efsane olup adına internette sayfalar bile açılan 53 yaşındaki Önder Ergene'nin Gaziemir'e atanması sosyal medyada olay oldu. Trafik kurallarına uymayanların korkulu rüyası haline gelen ve bir fenomene dönüşen "Deli Önder" lakaplı polis memuru için Facebook ve Twitter'da "Artık Gaziemirliler düşünsün" yorumları ön plana çıktı. Eşine, hatta kendisine bile trafik cezası kestiği efsaneleri bulunan Önder Ergene'nin Gaziemir'e geçişiyle ilgili sosyal medyada yapılan yorumlardan bazıları şöyle:
Ahmet Bozankaya: Karşıdan karşıya kırmızı ışıkta geçen bir yayanın arkasından koşup ona ceza yazdığı, kadın "Ee memur bey, ama siz de kırmızı ışıkta geçtiniz benimle beraber" diye cevap verince, bu sefer kendisine de ceza kestiği söyleniyor. Binnur Tuncel: Kendi karısına bile ceza yazan İzmir Şirinyer'deki ünlü trafikpolisi Deli Önder (Önder Ergene) artık Gaziemir'de. Her polis Deli Önder olmalı. Serkan Tosun: En sonunda kurtulduk... Allah Gaziemir sürücülerine sabır versin. Ufuk Palabıyık: Çok bu büyük geçmiş olsun Gaziemir. Sevil Pancareken: Şükürler olsun. TC Onur Sener: Yandık ki, ne yandık göz açtırmaz şimdi. Çağlar Karadağ: Şimdi Gaziemir düşünsün. Onur Narin: Önder, Gaziemir Önder Caddesi'nde işbaşında dikkat. Ferhat Salık: İzmir'in en çok ceza kesen polis i Deli Önder artık Buca'dan Gaziemir'e geçmiştir. Buca'ya hayırlı, Gaziemir'e geçmiş olsun. Serkan Akgöz: Deli Önder Gaziemir'e geçti. Bundan sonra arabaları Üçyol'da kapatıp Gaziemir'e İZBAN'la gideceğiz. Sertel The Creator: Deli Önder Gaziemir'e geçiş yapmış, bu sevinç hepimizin.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Şimdi Gaziemir düşünsün"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN