Engel olma Başkan

Giriş Tarihi: 21.12.2014
Engel olma Başkan

Karşıyakalı taraftarlar, Yalı'ya yapılacak stada sürekli karşı çıkan Başkan Kocaoğlu'na sanal ortamda tepki gösterdi. Taraftarlar, 'Başkan inadı bırak, stada engel olma' dedi

Karşıyakalıların seslerini duyurmak için 15 bin imzayla Ankara'ya çıkarma yapması taraftarları umutlandırdı. Karşıyakalı taraftarlar sürekli gündem değiştirip Yalı'ya stat yapılmasına karşı çıkan ve engelleyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na ise tepkilerini sanal alemde artırdı. Karşıyakalılar Yalı'ya stat yapılmasına engel olan Kocaoğlu'nun artık aradan çekilmesini isteyip şu mesajları verdi:
İzmirli: Çekil aradan Aziz Kocaoğlu. Gölge etme başka ihsan istemem.
KSK35.5: Kimsenin tarafı değiliz Karşıyakalıyız. Ve Yalı'daki stadın biran önce başlatılmasını istiyoruz. Duydun mu Aziz Kocaoğlu.
Karşıyakalı: CHP'ye oy veren birisi olarak söylüyorum. Sayın Aziz Kocaoğlu ve onun zihniyetindekiler lütfen siyasi emellerinizi bir kenara bırakın ve Yalı'ya stat yapılmasını isteyen gerçek Karşıyakalıların sesine kulak verin.
Vatandaş patlıcan: Azizim başkanım. İnadı bırak, bir an önce yapılsın şu statlar yaw.
Oğuz Tüngür: Yok artık elma gelmesin diye armuda oy vermek. 3 seçim oldu şanslarını kaybettiler. Resmen ilçelerine ihanet ediyorlar.

ARTIK SİYASETİ BIRAKIN
Karşıyaka Yalı'ya stat yapılması için toplanan 15 bin imzayla Ankara'ya çıkarma yapan heyette yer alan eski Karşıyaka Kulübü Asbaşkanı Ali Erten ilginç açıklamalarda bulundu. Erten, "Ankara'daki kurumlar işi siyaset olarak görmüyor, hizmet için o stadın Yalı'ya yapılmasını istiyor. Bizler bunu fark ettik. İzmir'deki yerel yönetimler de bunun farkına varıp bu işin en kısa sürede bitirilmesi için katkıda bulunmalı. Artık siyaseti bırakıp bu yangını söndürmeliyiz" diye konuştu.

BİNALİ YILDIRIM, "STAT YERİ YALI"
Karşıyaka heyetini Aksaray'da yaklaşık bir saat misafir eden Ulaştırma Haberleşme ve Denizcilik eski Bakanı ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Binali Yıldırım'ın, Karşıyaka'nın stadının Yalı'ya yapılmasının kulübün geleceği için çok faydalı olduğunu belirttiği öğrenildi. Yıldırım'ın toplantıda, "Karşıyaka Stadı ile ilgili başka yer arayışında değiliz. Bu konuda düşüncemiz net. Başka yer arayışımız yok. Bu hizmetleri yapmakta kararlıyız" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Engel olma Başkan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN