Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CHP'ye Atatürk'ün partisi diyorlar, yalan

AK Parti'nin İzmir'deki yol haritasının belirlendiği toplantıda konuşan Genel Başkan Yardımcısı Şentop, bugünkü CHP'nin Atatürk'ün partisi olmadığını, insanların kandırıldığını dile getirdi

Giriş Tarihi: 6.1.2015
CHP'ye Atatürk'ün partisi diyorlar, yalan
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop, CHP'nin itibarlı bir parti olmadığını, gelecek seçimlerden partisinin yine zaferle çıkacağını dile getirdi. Balçova Termal Otel'deki Seçim İşleri İzmir Bölge toplantısında konuşan Şentop, 17 ve 25 Aralık sürecinin uluslararası bir senaryo olduğunu söyledi. Şentop, "Gezi'nin benzeri olaylar Almanya'da ve İngiltere'de de oldu ama basın onları göstermedi. Yolsuzluk operasyonları dünyanın her yerinde milli iradeyi gasbetmek isteyenlerin maskesidir. Bu yolsuzluk operasyonu değil AK Partiyi zayıflatma operasyonudur"dedi.

ALLAH KORUMUŞ

Mustafa Sarıgül'ün "İstanbul'u Şişli gibi yapacağım" dediğini hatırlatan Şentop, "Demek ki Allah korumuş. İstifa mektubu CHP'li müftünün cebinde bulundu. Kimin eli kimin cebinde belli değil. Bunlar medyada yer bulmadı. Çünkü CHP itibarlı bir parti değil. Yolsuzluk da yapsa haber değeri yok. CHP Atatürk'ün partisi diye oy veriyorlar. Bu yalandır. İnsanları kandırıyorlar. Bu parti Deniz Baykal'ın partisidir. Şimdi de Kılıçdaroğlu'nun partisidir. Atatürk'ü kurduğu parti 80 darbesine kadar devam etti. Bu sadece bir isim benzerliğidir. Şişli'yi, Kadıköy'ü, Beşiktaş'ı yönetemeyen, İzmir'i yönetemeyen bir partiye iktidarı nasıl verirsiniz. MHP'yi de var eden şey terör sorunuydu. Bu sorunda yol alınınca böyle bir parti de kalmadı. Devletin bekası derlerdi o devlet, Devlet Bahçeli'dir. Diğer parti zaten Türkiye'nin tamamına hitap eden bir parti bile değil" diye konuştu.

SANDIĞA SAHİP ÇIKIN

Türkiye'nin çok büyük bir ateş çemberi içinde bir cennet bahçesi olduğunu vurgulayan AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, ülkenin hedeflerine doğru hızla yol aldığının altını çizdi. Yerel seçim ve cumhurbaşkanlığı seçiminde İzmir'de istedikleri sonucu yakalayamadıklarını dile getiren Delican, "Çevremizde oynanan oyunları ve geleceğimizi herkese anlatmak zorundayız. Sandığa sahip çıkmalıyız ve devamlı idman yapmak zorundayız" dedi. Toplantıya Milletvekilleri Mustafa Ataş, Hakan Çavuşoğlu, Hamza Dağ, Ali Aşlık, Rifat Sait, Manisa İl Başkanı Murat Baybatur ile çok sayıda partili katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'ye Atatürk'ün partisi diyorlar, yalan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN