Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Esnaftan teşekkür

Başbakan Davutoğlu'nun esnaf ve sanatkar teşkilatı için verdiği müjdelere şükranlarını sunan Salahaddin Hünü, "Her zaman yanımızda oldular. Beklentilerimizden daha fazlasını verdiler" dedi

Giriş Tarihi: 20.1.2015
Esnaftan teşekkür
S.S İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin 2014 yılı 63. Olağan Genel Kurulu Hilton Oteli'nde yapıldı. Divan Başkanlığını Melih Çakırca'nın, katipliklerini ise A. Rüştü Çelikgil ile Temel Küçük'ün yaptığı genel kurula kooperatif ortakları yoğun ilgi gösterdi. Genel kurula Ticaret İl Müdürü Cevat Akgönüllü, Lokantacılar Federasyon Başkanı ve AK Parti İl Başkan Yardımcısı Aykut Yenice, AK Parti Büyükşehir Meclisi Grup Başkanı Bilal Doğan, Halkbank İzmir 1. ve 2. Bölge Koordinatörlüğü temsilcileri ile çok sayıda, şube müdürü, oda ve kooperatif başkanı katıldı. Geçtiğimiz günlerde Ankara Merkez Birliği tarafından düzenlenen toplantıda Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun esnaf ve sanatkar teşkilatına verdiği müjdeleri tek tek kürsüden söyleyen TESKOMB Genel Başkan Vekili Salahaddin Hünü, "Hükümetimize şükranlarımızı sunuyorum. Her zaman esnafımızın yanlarında oldular. Beklentilerimizden daha fazlasını verdiler. Huzurlarınızda hükümetimize bir kez daha teşekkür ediyor ve bütün salonun ayakta alkışlamasını istiyorum" dedi. Bunun üzerine bütün salon ayakta alkışlayarak, yapılan hizmete kayıtsız kalmadılar. Daha sonra söz alan Lokantacılar Federasyonu Başkanı ve AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Aykut Yenice, böylesine güzel bir ortamda bulunmaktan dolayı memnuniyetini bildirirken, Hem Salahaddin Hünü'ye hem de salonda bulunan esnaf ve sanatkarlara teşekkürlerini iletti. Hünü, ayrıca kooperatif ortaklarından kredi taksitlerini zamanında ödemelerini istedi.

GÜVEN TAZELEDİ

Gündem gereği yapılan yönetim ve denetim kurulu ve üst birlik temsilci seçimlerine tek liste ile gidildi. Yapılan açık oylama sonucunda, oy birliği ile yönetim kuruluna Salahaddin Hünü, Sebahattin İspir ve Ahmet Dere, denetim kurulu üyeliklerine ise A. Necati Kadaifçioğlu ile Halit Özgörenler seçildi. Genel kurulda 2015 yılı tahmini bütçesi de oy birliği ile kabul edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Esnaftan teşekkür
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN