Moda rüzgarı estİ

Giriş Tarihi: 8.2.2015
Moda rüzgarı estİ

Gelinlik fuarının kapanış defilesinde mankenler 40 parçadan oluşan koleksiyonu sergiledi. Afrika'dan gelen 8 diplomat, ile uzun vadede projeler yapmak istediklerini söyledi

Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirilen "If Wedding Fashion İzmir - Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı"nın kapanış defilesi cuma günü yapıldı. Bir gelinlik ve abiye giyim firmasının (Nazarel) ürünlerini tanıtan Duman Ajans mankenleri, 40 parçadan oluşan koleksiyonu sergilerken büyük alkış topladı. 17 mankenin sunumuyla çoğunluğu gelinlikten oluşan birbirinden şık ve göz alıcı ürünler arasında ilginç tasarımlar da vardı. 3 gün boyunca defilelerde boy gösteren güzeller, organizasyonu başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşadı. Dünyanın en hızlı büyüyen ekonomilerinden biri olan Afrika, rotasını İZFAŞ tarafından düzenlenen fuarlara çevirdi. IF Wedding Fashion İzmir Fuarı'nı, Afrika'dan gelen sekiz diplomat ziyaret etti. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu Tarihi Asansör Restoran'da büyükelçilerin onuruna yemek verdi. 4 Şubat'ta kapılarını açan IF Wedding Fashion İzmir - 9. Gelinlik Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı'nı da ziyaret eden büyükelçiler; gelinlik fuarının yanı sıra özellikle İZFAŞ'ın düzenlediği Minex - Madencilik, Doğal Kaynaklar ve Teknolojileri Fuarı, İZFAŞ Boashow İzmir - Tekne, Yat ve Denizcilik Fuarı ve Travel Turkey İzmir-Turizm Fuar ve Konferansı'na büyük ilgi gösterdi.

AFRİKA'NIN GÖZÜ İZMİR'DE

Afrika'dan gelen heyette; Zambiya Büyükelçisi Miriam K. Mulenga, Demokratik Kongo Cumhuriyeti Büyükelçisi Marcel Mulumba Tshidimba, Burkina Faso Büyükelçisi Amadou Dicko ve eşi Haoua Dicko Sanogo, Güney Sudan Büyüelçisi Majok Guandong Thiep, Kenya Büyükelçisi Julius Kiema Kılonzo, Burundi Büyükelçisi Joel Nkurabagaya Tika, Benin Büyükelçisi Moise Tchando Kerekou ve eşi Kerekou Sendjro Jemima Ketsia, Gana Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarı Dr. John-Hawkins Asiedu ve Güney Afrika Fahri Konsolosu İsmail Tamer Taşkın yer aldı. IF Wedding Fashion İzmir'i çok beğendiklerini; sergilenen gelinlik ve abiyelerin kendi ülkelerinde çok rağbet göreceğini söyleyen büyükelçiler, Afrika'nın büyük bir pazar olduğunu yüksek işbirliği potansiyeli taşıdığını ve İzmir ile uzun vadeli ortak projeler yapmak istediklerini dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Moda rüzgarı estİ
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN