Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sema Hanım'ı da kursa bekliyoruz

Osmanlıca'dan sonra beden dili ve diksiyon kursu da açan AK Parti Konak İlçe Teşkilatı'ndan CHP'li Başkan Sema Pekdaş'a davet var

Giriş Tarihi: 12.2.2015
Sema Hanım'ı da kursa bekliyoruz
AK Parti Konak İlçe Teşkilatı yaklaşan genel seçim öncesi partililer ve vatandaşlar için beden dili, diksiyon ve tiyatro kursu açtı. İlçe Başkanı Temel Yıldırım, "Bütün Konaklıları kurslarımıza davet ediyoruz. Toplumla iletişim halinde olan herkese yapımız açık. Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş da bunlardan birisi. Kapı komşusuyuz. Sema Hanım'ı da bekliyoruz. İnsanlarla doğru iletişim kurmak önemli" şeklinde konuştu. Teşkilatın seçmenle doğru iletişim metodunu kullanabilmesini amaçladıklarını dile getiren Yıldırım, "Bu eğitimleri alanında uzman Gerçek Öner ve Muhittin Şimşek arkadaşlarımız verecek. Genel seçim için aday adayı olacak arkadaşlarımıza da ücretsiz olarak bu kursu verebileceğimizi duyuruyoruz. Bizim AK Parti olarak İzmirliyle aramızda suni bariyerlerin oluşturulmaya çalışıldığını görüyoruz. AK Parti hem yanlış anlatılıyor hem de her seçim öncesi algı operasyonlarıyla bağımız kopartılmaya çalışılıyor. Biz de bunlara yeterince karşı koyamadığımız için özeleştiri yapıyoruz. Daha fazla mücadele edip daha fazla İzmirliye ulaşacağız. Kendi alanımızda bu çalışmaya başlıyoruz. AK Parti'ye mensup her birey sevilir, yeter ki kitlelere ulaşabilelim. Bize ait olmayan söylemlerle belli kesimlerin kışkırtılması var. Bu çalışmalarla dezavantajları yok edeceğiz. İki büyük darbe girişiminden güçlenerek çıktık. 7 Haziran genel seçimleri de AK Parti'nin yükselişinin taçlanacağı seçim olacak. Konak'ta birinci parti olacağımızı ön görüyoruz. İzmir'de de birinci parti olacak ve 2019'a da güzel bir ışık yakacağız" dedi.

SANAT TEKELLERİNDE DEĞİL

Yıldırım, tiyatro kursuyla ilgili olarak"Ayırt edici özelliklerimizden biri de kültür ve sanat olacak. Kamuoyunda AK Parti ile sanat arasına mesafe koymaya çalışan, sanatı kendi tekelinde zanneden zümreye sanatta da var olduğumuzu hatırlatacağız" görüşünü ifade etti.

KAPI KOMŞUSUYUZ

Daha önce Osmalıca kursu açmaktan vazgeçen Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaşı da kurslara davet eden Yıldırım, "Kapı komşusuyuz. Sema Hanım'ı da bekliyoruz. İnsanlarla doğru iletişim kurmak önemli" şeklinde konuştu. Yıldırım, Konak'ın kültür sanat hayatında da çekim alanı olması için ellerinden geleni yapacaklarını dile getirerek, "Bu yerel yönetimin görevidir aslında. Ama İzmir'de ve Konak'ta hakim olan anlayışın şaşı baktığı, belli ideolojiye sahip sanatçılara iş yaratılması noktasında hareket ettiği düşüncesindeyiz. Konak'ın bir festivaller kenti, sürekli sanatsal faaliyetlerin yürütüldüğü bir alan olmasını düşlüyor ve özlüyoruz. Tarihi değerleriyle barışık bir şehir hayal ediyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sema Hanım'ı da kursa bekliyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN