Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gizem Mobilya Gizem'ini arıyor

Gizem isimli tüm kadınları projelerine katılmaya davet eden firma yetkilileri, seçilecek kişiyi yeni reklam yüzü olarak görevlendirecek

Giriş Tarihi: 25.2.2015
Gizem Mobilya Gizem'ini arıyor
İzmir Karabağlar'da faaliyet gösteren Gizem Mobilya, 60. yıl kutlamaları çerçevesinde birtakım kampanyalar düzenliyor. 60 yıl önceki ilk müşterisini aradıklarını belirten firma sahibi İlker Erdiliballı, "Ankara, Aydın/Söke veya İzmir mağazalarımızdan o dönemde alışveriş yapmış ilk müşterimiz ya da 1955'den bugüne en eski tarihli müşterimize ulaşmak istiyoruz. O dönemde; koltuk, yemek odası veya yatak odası takımı gibi ne satın alınmış ise Gizem Mobilya galerisinde sergilenmek üzere mobilyaları geri alıp, yerine müşterimizin beyan ettiği mobilyanın yenisini hediye edeceğiz" dedi. Firmalarının, 3 nesildir Erdiliballı Ailesi sahipliğinde özel tasarım masif mobilyalar imal ettiğini söyleyen proje sorumlusu İlknur Ergüven, "Gizem Mobilya Gizem'ini Arıyor" adıyla bir de proje başlattıklarını ifade etti, "Adı Gizem olan ve kendine güvenen tüm kadınlar bu projeye katılabilecek. Seçilecek olan kişiyi yeni reklam yüzümüz olarak, tanıtımlarımızda görevlendireceğiz. Yaş, boy, kilo gibi kıstaslarımız yok. Adı Gizem olan tüm bayanlar web sitemiz üzerinden başvuru yapıp projeye dahil olabilir" diye konuştu.

MODERN VE YENİLİKÇİ

Uzman çalışan kadrosuyla hizmet verdiklerini vurgulayan Ergüven, sözlerini şöyle sürdürdü; "Biz, Gizem Mobilya ailesi olarak,müşterilerimizin evlerine gizem katarak hayal ettikleri evlerde yaşamalarını sağlıyoruz. Yetenekli, eğitimli ve özverili çalışanlarımızla dünya standartlarında hizmet vermekteyiz. Ürünlerimiz maksimum özenle birinci kalite hammaddeden ve modern yaşamın gereklerine cevap verecek yeterlilikte üretilmektedir. Müşterilerimizin farklı talepleri ve beklentilerine göre çok çeşitli mobilya ve aksesuar üretiyoruz. Daima müşteri memnuniyeti ve yüksek kaliteyi ön planda tutmak ve kalite yönetim sistemlerini eksiksiz takip etmek kalite politikamızın temelidir."

YARIŞMA ŞARTLARI
Müracaat için 01.01.2015 - 01.03.2015 tarihleri arasında www. gizemmobilya.com.tr adresinde ilgili form doldurulup katılımcının ismini ıspatlayacak kimlik fotokopisini, bir adet yüz ve bir adet boy fotoğrafını web sitesine yüklemesi gerekmektedir. Yetkililerin tamamen kapalı usullerde yapacağı seçim sonucunda talihli kişi 8 Mart Kadınlar Günü www.gizemmobilya.com. tr sitesinden ilan edilecektir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gizem Mobilya Gizem'ini arıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN