AK Parti'de vekil aday adayları Ankara yolcusu

AK Parti'de 'den milletvekili aday adayı olanlar 11-14 Mart'ta Ankara'ya giderek komisyonla görüşecek. 200'e yakın isim aday olabilmek amacıyla çaba harcayacak

Giriş Tarihi: 8.3.2015
AK Parti'de vekil aday adayları Ankara yolcusu
AK Parti Genel Merkezi'nin 'in milletvekili aday adayları ile görüşeceği tarihler belli oldu. Genel Merkez, aday adaylarını 11-14 Mart tarihlerinde komisyon ile görüştürmek için Ankara'da ağırlayacak.

GÖRÜŞMEYE GİDECEKLER
Genel seçim öncesinde tüm illerde temayül yoklaması yapan AK Parti, aday adaylığı için başvuru yapan isimleri görüşmeye çağırırken İzmir'in tarihi de netleşti. Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Beşir Atalay başkanlığında oluşan ekibin karşısına adaylık için yola çıkan 200'e yakın isim çıkacak. İzmir'den gidecek isimler 11-14 Mart tarihlerinde Ankara'da olacak. Komisyon koordinatörlerin verdiği raporları da değerlendirerek aday adayları ile tek tek görüşecek. Genel Başkan Yardımcısı Atalay, Konya Milletvekili Mehmet Akiş, Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kınay, İstanbul Milletvekili Ünal Kacır ve MKYK Üyesi Betül Birer'den oluşan komisyon sabah saatlerinde görüşmelere başlayacak. Genel merkez, İzmir aday adayları ile iletişime geçerken herkesin saat kaçta, hangi gün toplantı salonunda olacağını da bildirdi. İzmir'i masaya yatıracak olan Atalay başkanlığındaki komisyonun sorumluluğuna Denizli, Aydın, Muğla, Balıkesir, Isparta, Burdur, Bilecik, Afyonkarahisar, Bolu, Çanakkale, Uşak ve Yalova illeri de dahil edildi. Bu illerin milletvekili aday adayları da aynı komisyonun karşısına çıkacak.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti'de vekil aday adayları Ankara yolcusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN