Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'İçinizden biriyiz' mesajı

İzmir Emniyeti teşkilatın 170'inci kuruluş yıldönümü afişlerinde polislerin de annebaba olduğunu anlattı. Fotoğrafları çekenler de poz verenler de polislerden oluştu

Giriş Tarihi: 7.4.2015
'İçinizden biriyiz' mesajı
POLİSLER MODELLİK YAPTI
Türk Polis Teşkilatı'nın 170'inci kuruluş yıldönümü kutlamaları başladı. Her ilde olduğu gibi İzmir Emniyet Müdürlüğü de, kendi kutlamalarında kullanılacak olan afişleri hazırladı. İzmir polisinin hazırladığı afişler bu kez farklı bir bakış açısıyla ele alındı. İzmir Emniyeti'nde görevli polislerin modellik yaptığı söz konusu afişlerde, vatandaşlara "içinizden biriyiz" mesajı verildi. Foto Film Şube Müdürlüğü'nde görevli polislerin fotoğrafları çekip hazırladığı afişlerde, polislerin her şeyden önce bir anne, baba oldukları vurgulandı. Polislerin de diğer meslekten vatandaşlar gibi yaşam sürdüklerine dikkat çekildi.

DURAKLARA VE DUVARLARA ASILACAK
Afişlerde, Çevvik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nde görev yapan bir kadın polisin fotoğrafının diğer yarısı, ev hanımı olarak tasarlandı. Yine genel hizmetlerde görevli bir kadın polisin fotoğrafının diğer yarısında anne olduğu gösterildi. Erkek polisler de baba, evin reisi, işadamı, bisiklete binen spor yapan vatandaş olarak görselleştirildi. Hazırlanan bine yakın afiş, kentin çeşitli bölgelerinde belirlenen duvarlara ve otobüs duraklarına asılacak. Ayrıca, bu afişler, büyük alışveriş merkezlerinin dijital reklam panolarında ve yine Folkart binalarının dev ekranlarında da yer alacak. İzmir'de etkinlikler 5 gün boyunca devam edecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'İçinizden biriyiz' mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN