Bir Hürriyet Türküsü sürüyor

Giriş Tarihi: 12.4.2015
Bir Hürriyet Türküsü sürüyor

Türk tarihinin en önemli zaferlerinden Çanakkale Savaşları'nın fotoğraflarından oluşan Folkart Gallery'deki "Bir Hürriyet Türküsü" sergisine ilgi büyük

ÇOK ÖZEL BİR SERGİ
Folkart Gallery, bir çağa damgasını vuran ve dünyanın en kanlı savaşları arasında sayılan Çanakkale Savaşları'nın 100. yılında çok önemli bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Türk Ordusu'nun zaferleriyle adeta destanlaşan savaşa ait, bugüne kadar yayınlanmamış 100 fotoğraf ile Gelibolu Yarımadası'nda bulunan tarihi eserlerden oluşan "Bir Hürriyet Türküsü" adlı sergiyi 18 Mart'tan bu yana yaklaşık 10 bin kişi ziyaret etti.

SÜRESİ UZATILIYOR
Yoğun ilgi üzerine serginin 31 Mayıs'a kadar uzatılmasına karar verildi. Folkart Gallery'daki etkinliklere gösterilen ilgiden büyük güç ve cesaret aldıklarını belirten Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, "Yaz döneminde halka açık sanat atölyeleri düzenlemek için çalışmalarımız sürüyor. Yaz sonrasında da İzmirli sanatseverleri heyecanlandıracak, yine dünyaca ünlü sanatçıların eserlerini sergileyeceğimiz projelerimiz var " dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bir Hürriyet Türküsü sürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN