Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İzmir'den Ankara'ya 30 otobüsle çıkarma

AK Parti İzmir Milletvekili adayları, yarın Ankara'da ülke genelindeki tüm adaylarla birlikte tanıtılacak. Toplantıya İzmir'den 30 otobüsle 1500 partilinin gideceği açıklandı

Giriş Tarihi: 14.4.2015
İzmir'den Ankara'ya 30 otobüsle çıkarma
AK Parti'nin İzmir milletvekili adayları, yarın Ankara'da ülke genelindeki tüm adaylarla birlikte tanıtılacak. Bu toplantıya İzmir'den 30 otobüsle 1500 partili de gidecek. İzmir adayları, kentte ise 17 Nisan Cuma günü Balçova Kaya Termal Otel'de de tanıtılacak.

VATANDAŞLA YAKIN TEMAS
AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Mustafa Gedikoğlu, adayların yapacakları çalışmalar sırasında bir il yöneticisinin yanısıra kadın ve gençlik kollarından birer kişinin de görev alacağını ifade eden Gedikoğlu, "Adayların yanı kalabalık olmayacak. Adayın vatandaşla teması sağlanacak. Halk, adayla konuşacak, onu tanıyacak. Adayın yanında olacak partililer de onun çalışmalarını kolaylaştıracak. Partililer sabit kalmayacak, gidilecek yere, görüşülecek kişilere, yapılacak çalışmalara göre değişecek" dedi.

GENÇLERE MESAJ

SKM Başkanı Gedikoğlu, İzmir seçmeninin yarısının 30 yaşın altında olduğunu belirterek, seçim kampanyasını genç seçmene göre yürüteceklerini, sosyal medyayı aktif kullanacaklarını anlattı. Gedikoğlu, "Seçim söylemleri de gençlere uygun olacak. 30 yaşın altındaki seçmene SSK kuyraklarını anlatmayacağız. Çünkü onun hayatında öyle bir dönem olmadı. Güçlü Türkiye, istikrar, yeni anayasa mesajlarımız ön planda olacak. Yoğun bayraklama ve afiş çalışması yapmayacağız. Bu çoğu yerde seçmene itici de geliyor" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İzmir'den Ankara'ya 30 otobüsle çıkarma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN