Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İzmir'e yeni marka

Pehlivanoğlu markası yaratıcılarından Ali Pehlivanoğlu, yeni markası Flash Naturel'in ilk mağazasını Bornova'da hizmete açtı. Pehlivanoğlu, "Bir ay içinde 5 mağaza daha açmak için hazırlanıyoruz" dedi

Giriş Tarihi: 30.4.2015
İzmir'e yeni marka
İzmir'de ilk mağazasını açtıktan sonra tüm Tüarkiye'ye yayılan Pehlivanoğlu markasını yaratıcılarından Ali Pehlivanoğlu, yeni markası Flash Naturel'in ilk mağazasını Bornova'da hizmete açtı. Bir ay içerisinde 5 mağaza daha açacaklarını belirten Ali Pehlivanoğlu diğer markaları P Ekspres'in yıl sonuna kadar 10 mağazaya ulaşacağını kaydetti.

35 YILDIR ÜSTÜN HİZMET

Bornova Erzene Mahallesi'ndeki ilk Flash Naturel Mağazası'nın açılışında konuşan Ali Pehlivanoğlu, "Pehlivanoğlu Şirketler Grubu perakende satışta ileri teknolojiye ve kalite bilincine sahip olduğu için güçlü bir şirkettir. 35 yıldır kalite ve üstün hizmet prensibinden şaşmayan Pehlivanoğlu, tüketicilerine en mükemmel hizmeti vermek için mağazalarını bugünün koşullarına uygun hale getiriyor. P Ekspres mağazalarımızın sayısını yıl sonuna kadar 10'a çıkarmayı hedefliyoruz" şeklinde konuştu. Bu markayı Ali Pehlivanoğlu olarak ortaya çıkardığını ve kardeşlerdinden bağımsız olarak kurduğunu belirten Ali Pehlivanoğlu "Bu ülkeden kazandığını bu ülkede yatırıma dönüştürme prensibiyle hareket ediyoruz. 5 hafta içerisinde 5 mağazamızı daha Ege'de açmayı planlıyoruz" diye konuştu.

AYRILIKLAR OLABİLİR
Şuan Pehlivanoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinin devam ettiğini belirten Ali Pehlivanoğlu "Hayat herşeye gebe. Şuan birşey söylemek için erken. Bir sürece girdik. Ancak herşey kesinleştiğinde tabiki bir açıklama yaparız. Çocuklarımız büyüdü. Herkes kendi yolunu çizebilir. Alım satımlar olabilir aramızda. Bunlar gayet doğal. Ancak şu an Pehlivanoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanıyım. Ancak Flash Naturel ve P Ekspres mağazaları şahsıma aittir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İzmir'e yeni marka
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN