Türkiye'nin en iyi haber sitesi

25 yaşına Sezen Aksu ile girdiler

Bölgedeki en eski genç iş adamları derneği unvanlı EGİAD'ın 25. Yıl Balosu yapıldı. Sezen Aksu'nun sahneye çıktığı gecenin geliri çocukların eğitimine harcanacak

Giriş Tarihi: 10.5.2015
25 yaşına Sezen Aksu ile girdiler
Ege Genç İş adamları Derneği'nin 25. kuruluş yıldönümü Kaya İzmir Thermal'de Türk Pop Müziği'nin kraliçesi unvanlı Sezen Aksu'nun şarkılarıyla renk kattığı baloyla kutlandı. Daha önce çocuk sağlığına yönelik sosyal sorumluluk projeleri üreten EGİAD, bu kez çocukların eğitimi için kolları sıvarken, geceden elde edilen gelirin eğitime harcanacağı bildirildi. Seçkin davetlilerin katıldığı gecenin sunuculuğunu Volkan Severcan üstlenirken, 40. sanat yılını kutlayan Sezen Aksu, "Bu gece herkese çok güzel bir anı olarak kalsın" diyerek kült olmuş şarkıların seslendirdi.

SORGULAYAN NESİL

EGİAD Başkanı Seda Kaya, çeyrek asır önce kurulan derneğin, İzmir'in kalkınmasına dönük çok sayıda inisiyatif geliştirip öncülük ettiğine dikkat çekerek, projelerinin önemli kısmını çocuklara ve gençlere yönelik olduğunu anlattı. Kaya, "Günümüzde herkesin kabul ettiği kaçınılmaz bir gerçek vardır; o da çocuklarımızın yaşayacağı zamanın, bizim yaşadığımız zamandan çok farklı olacağıdır. Bu kaçınılmaz gerçek, bilgi donanımı yüksek, yaratıcı, gelişmelere açık, sorunların farkında ve bunlara çözüm bulabilen, düşünen ve sorgulayan bir nesil gerektirmektedir. Sadece hazır bilgileri düşünmeden, anlamadan, sorgulamadan ezberleyen değil, çevresine duyarlı, gören, sorgulayan, çözen, üreten nesillere ihtiyacımız vardır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
25 yaşına Sezen Aksu ile girdiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN