Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ege çıkarması

Giriş Tarihi: 13.5.2015
Ege çıkarması

Başbakan Davutoğlu, bugün saat 14.00'te Uşak'ta, saat 18.00'de ise Denizli'de düzenlenecek mitingte halka hitap edecek. Uşak ve Denizli AK Parti il başkanları hazırlıkların bittiğini söyledi

AK Parti Genel Başbanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, bugün saat 14.00'te Uşak'ta, saat 18.00'de ise Denizli'de düzenlenecek mitingte halka seslenecek. Miting öncesi gazetecilere bilgi veren AK Parti Uşak İl Başkanı Basri Yıldırım, Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun partisinin ve hükümetin önümüzdeki dönem hayata geçireceği politikalar ve projelerle ilgili vatandaşa önemli açıklamalarda bulunacağını söyledi. Yıldırım, "Tüm halkımızı düzenleyeceğimiz mitingimize bekliyoruz" dedi. AK Parti İl Başkanı Şahin Tin, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun bugün saat 18.00'de 29 Ekim Bulvarı Özay Gönlüm Meydanı'nda düzenlenecek mitingte halka sesleneceğini söyledi.

ÖRNEK OLACAĞIZ
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun mitingi için hazırlıkların tamamlandığını belirten İl Başkanı Tin, "Teşkilat mensuplarımızla Türkiye'nin en büyük mitinglerinden birini yapmak için gece gündüz çalışıyoruz. Parti üyelerimizden oluşan gönüllü ordumuz, şehir karış karış gezerek halkımıza AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun katlımı ile yapılacak mitinge davet mektubunu ulaştırdı" şeklinde konuştu. 2004 yılında Atatürk Şehir Stadyumu'nda yaptıkları mitingin Türkiye çapında ses getirdiğini belirten Başkan Tin, "Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci'nin önderliğinde Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nu büyük bir heyecan ve coşku ile karşılayıp Denizli mitingini diğer illere örnek gösterilecek bir görkemde yapmak için teşkilat olarak gece gündüz çalışmaktayız. 7 Haziran'da yapılacak seçimler öncesinde Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci ve Denizli milletvekili adaylarımızın vatandaşlarımız ile kucaklaşacağı büyük mitingimize Denizli halkını davet ediyorum" dedi.

HEDEFE DOĞRU İLERLİYORUZ
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Denizli'de en güzel şekilde karşılaması ve uğurlanması için tüm çalışmaların titiz bir şekilde yapıldığını aktararak şöyle konuştu: "Bütün halkımızla birlikte 2023 hedefine doğru ilerliyoruz. Mitingimiz bunun bir ayağını oluşturuyor. AK Parti nasıl 2002 yılından beri bütün oyunlara, kumpaslara, lobilere rağmen milletle birlikte inançla yürüdüyse bundan sonra da bu yürüyüş sürecektir. Denizli bu yürüyüşte bizi hiç yalnız bırakmadı. Başbakanımızı Denizli olarak coşkuyla karşılayacağız."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ege çıkarması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN