Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İzmir gereken dersi sandıkta verecek

Gittiği ilçelerde yapılan hizmetleri anlatan AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, muhalefete yüklendi, "İktidar Partisi vaat vermez, yapar. 7 Haziran'a hazırız. Gümbür gümbür geliyoruz" dedi

Giriş Tarihi: 17.5.2015
İzmir gereken dersi sandıkta verecek
AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım seçim öncesi geldiği İzmir'de önemli mesajlar verdi. Seçim vaatlerinin havada uçuştuğu dönemde "yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır" diyen Yıldırım, "İktidar Partisi vaat vermez, yapar" diyerek gittiği ilçelerde yapılan hizmetleri anlattı. Bu seçimlerin 2023 hedeflerine ulaşmak için önemli bir kapı araladığına dikkat çeken yıldırım "bu seçimlerde yarım kalan bir işimiz var. Yeni anayasa çalışmalarını tamamlamak için gerekli çoğunluğu sağlamamız gerekiyor. AK Parti her seçimde olduğu gibi yine tek başına iktidar olacak" dedi. Gün içinde dört ayrı ilçede partililerle ve vatandaşlar ile bir araya gelen Yıldırım Aliağa, Menemen Çiğli ve Karabağlar'da miting havasında toplantılar yaptı. Aliağa'da yerel yönetimden kaynaklanan sorunları anlatan vatandaşlara "Belediyeyi kazanmış olsaydık bütün sorunlarınıza çare olacaktık. Ancak keşke demekle olmaz. Aliağa'nın hayrına olacak her türlü proje parti ayrımı gözetmeksizin destek vermeye hazırız. Bu konuda hep yapıcı olduk" dedi.

KONAK TÜNELİ BİTİYOR

Menemen ilçe teşkilatında Yıldırım "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan İzmir'de 626 tane eserin toplu açılışını yaptı. Hayal kuran değil hayalleri gerçeğe dönüştüren parti AK Parti'dir" diye konuştu. Gün içinde 626 eserden biri olan Koyundere-Menemen yolunu basın mensuplarına gezdiren Yıldırım 21 Mayısta yapımı tamamlanacak olan Konak Tünelinin 24 Mayıs'ta miting için İzmir'e gelecek olan Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından açılışının yapılacağı müjdesini verdi. AK Parti Çiğli İlçe Başkanlığı'nda salonu dolduran partililere seslenen Yıldırım, "Çiğli kararını vermiş işi bitirmiş. Artık İzmir'de de kredileri bitti, hatta bu millete borçlandılar. Onun için kredi borçlarını sileceğiz diyorlar. Halkın borcunu silecekseniz önce ortağı olduğunuz bankadan başlayın da inandırıcı olsun. CHP Lideri 'Türkiye'yi İzmir gibi yöneteceğiz.' diyor. O zaman Türkiye'nin vay haline. Millet her şeyin farkında. 7 Haziranda hiç tereddütlümüz yok, gümbür gümbür geliyoruz. İzmir gereken dersi sandıkta verecek" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İzmir gereken dersi sandıkta verecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN